WeTu Analytics

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

Game Drives

Na wczesnych porannych dyskach gry spodziewać się ogromnej gamy stworzeń, od dużych kotów, takich jak lwy i lamparty, do hipopotam, nosorożca, antylopy, żyrafy i bawoły. Powszechnie uznawana za stolicę drapieżników świata, jest to jedyne miejsce w Botswanie, gdzie znajduje się Wielka Piątka.

Pojazdy oglądania gier siedzieć tylko 6 osób, co pozwala każdemu cieszyć się siedzeniem w oknie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Wielu odwiedzających przyjeżdża do Belmond Khwai River Lodge wyłącznie po to, aby doświadczyć ogromnej różnorodności ponad 300 gatunków ptaków. Jeśli to Ty, skontaktuj się z nami wcześniej i daj nam radę w sprawie idealnej pory roku, aby zobaczyć, co Cię najbardziej interesuje. Przykładowo, niektórzy z naszych gości spędzają czas na wycieczce, aby zbiegać się z przybyciem ogromnych stad pszczół karminowych podczas corocznej migracji.

Ale o każdej porze roku cudownie jest udać się do buszu i wśród pięknych drzew otaczających ten obóz. Wykryj zagrożony żuraw, grab ziemny, orzeł, kilka rodzajów bociana i wiele pięknych ptaków śpiewających, takich jak skowronki. Specjalne gatunki dla drgań to czat Arnota i Babbler Hartlub's.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Moonlight Safaris

Nocne przejażdżki „w pośrodku pustkowia” są niesamowitym doświadczeniem — rzadką okazją do bycia otoczonym nieskończoną ciemnością afrykańskiego krzewu. Nie mów ani słowa, ale po prostu wpatruj się w gwiazdy i słuchaj dźwięków. Nokturne zwierzęta są na grasowaniu — walcząc, wyjąc i, jeśli masz szczęście, emitując sporadyczny głęboki ryk.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mothupi’s Boma

Zbierz się wokół ogniska w tej okrągłej przestrzeni i wymieniaj swoje przygody, podobnie jak miejscowi mieszkańcy wioski robią w podobnych obszarach wspólnych w Botswanie. W restauracji serwowane są dania z migotaniem płomieni i lampami świecą, a chór śpiewa tradycyjne pieśni i zaprasza na bufet z afrykańskimi specjałami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Star Gazing

Otwarte niebo wokół Belmond Khwai River Lodge sprawia, że jest to idealne miejsce, aby doświadczyć ogromnej, ciemnej kopuły afrykańskiego nocnego nieba. „Klejnota” to jak opisuje to jeden z naszych przewodników, a z pewnością jest to bogactwo bogactwa od Drogi Mlecznej po Oriona i Wenus.

Odkryj, jak Bushmen użył gwiazd, aby zlokalizować prawdziwe południe. I, używając potężnego teleskopu, spojrzyj na konstelacje, których odwiedzający z północnej półkuli mogli nigdy wcześniej nie zobaczyć, włączając w to Krzyż Południowy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Village Life

Obiekt Belmond Khwai River Lodge szczyci się wyjątkową lokalizacją w pobliżu wioski San Bushmen. Możesz chcieć odwiedzić tę wioskę i możesz zostać zaproszony do prywatnego domu, aby doświadczyć aspektów sposobu życia mieszkańców wsi ludzi, którzy musieli dostosować swoje starożytne tradycje do czasów współczesnych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safari

Na spacerując safari przez deltę jesteś całkowicie otoczony naturą. Można dostrzec niesamowite rzeczy z bliska: owada, ślady zwierząt, duże odchody dziczyzny, rojące się kopce termitowe. Te małe, nieoczekiwane aspekty życia często robią największe wrażenie. Jeśli napęd gry jest jak czytanie książki: spacerowe safari jest tak naprawdę jak stać się postacią w tej książce.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Khwai River Lodge, A Belmond Safari, Botswana

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania