WeTu Analytics

21 Nettleton

Stylowy i wyjątkowy hotel butikowy doskonale położony na zboczach Gór Stołowych na słynnych dziewiczych przedmieściach Clifton. 21 Nettleton oferuje nieprzerwane 360 stopni widoki na Ocean Atlantycki, 12 apostołów, Górę Stołową i Lions Head.

Goście mogą korzystać z rezydencji położonej wysoko nad plażami w zatoce Clifton & Camps Bay. Dźwięk fal, rozległe widoki i smak dziewiczego krajobrazu są zachętami do niezapomnianej podróży.

Rozległe ogrody z olbrzymimi granitowymi głazami, basenem i tarasami zapewniają ciszę w niezakłóconej atmosferze. Z tylnym otworem na Rezerwat Przyrody Góra Stołowa, apartament Światowego Dziedzictwa, umożliwia naszym gościom prywatny dostęp do szlaków turystycznych w górę Lion Head, Wzgórze Sygnałowe i Górę Stołową.

Oferuje on niewielką liczbę prywatnych i indywidualnie urządzonych apartamentów typu suite. Każdy z nich wyposażony jest w najnowocześniejsze udogodnienia i doskonale nadaje się do podziwiania rozległych widoków i zachwycających krajobrazów. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie i bar, podwieczorek, wieczorne kanapki i koktajle przy zachodzie słońca, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także usługi pralni i transfer lotniskowy na dłuższe pobyty - celem jest zapewnienie gościom niezapomniany, spersonalizowany i spokojny pobyt.

Goście mogą delektować się leniwym lunchem, kameralną kolacją lub prywatnym grillem na jednym z wielu tarasów, patio, balkonów i jadalni. Romantyczny piknik można również zorganizować w zacisznym miejscu w ogrodzie.

Goście mogą zrelaksować się przy basenie i leżakach, wziąć udział w zajęciach jogi na trawniku lub wybrać się na wycieczkę wzdłuż wybrzeża Atlantyku ku ku Chapmans Peak. W hotelu znajduje się również sauna i łaźnia parowa.

Hotel 21 Nettleton oferuje atrakcyjny wystrój, prywatne pokłady, spokojny krajobraz i ekskluzywne apartamenty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

21 Nettleton

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania