WeTu Analytics

Grootbos Private Nature Reserve Forest Lodge

Grootbos Private Nature Reserve oferuje zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na góry i morze. Jest to luksusowy, dziewiczy raj, z którego podziwiać można wspaniałe królestwo Cape Floral Kingdom i niesamowite życie morskie na południowym krańcu Afryki.

Obiekt Grootbos położony jest 2 godziny od Kapsztad i stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania wszystkich wspaniałych atrakcji Przylądka. Oferuje on szeroki wachlarz atrakcji z przewodnikiem i luksusowe udogodnienia.

Obiekt Grootbos położony jest w starożytnym lesie Milkwood, w otoczeniu wzgórz Fynbos i majestatycznych gór. Obiekt oferuje zakwaterowanie i domki w obiekcie Grootbos.

Forest Lodge to arcydzieło wyrafinowanego i współczesnego designu, odzwierciedlające zapierające dech w piersiach piękno otaczającego krajobrazu. Czyste linie, wysokie sufity i duże okna ramy i podkreślają niesamowite przepiękne widoki na wzgórza fynbos i sanktuarium wielorybów Walker Bay poza. W pogodny dzień, można zobaczyć całą drogę do Cape Point! Co wieczór zorientowany na zachodzące słońce oferuje kolejny wspaniały spektakl światła i koloru.

Do 16 wolnostojących luksusowych apartamentów można dostać się przez zaczarowany brukowany szlak pod starożytnym baldachimem lasu. Każdy z wolnostojących apartamentów jest stylowo urządzony i wyposażony w luksusowe łóżka z baldachimem, przestronną łazienkę, oddzielny salon z przytulnymi kominkami oraz drewniane tarasy z pięknym widokiem na okolicę.

W głównym domku znajduje się wiele eleganckich restauracji, bar, salon, sklep z kurio i centrum konferencyjne. Przestronne drewniane tarasy i basen bez krawędzi zapraszają na relaks, relaks i odprężający spokój. W miarę zjazdów wieczór przytulne kominki i subtelne oświetlenie tworzą ciepłą, romantyczną atmosferę dla doskonałych wrażeń kulinarnych.

Grootbos to coś więcej niż tylko luksusowe zakwaterowanie i ekologiczne przygody. Pańska wizyta bezpośrednio przyczynia się do działań ochronnych Fundacji Grootbos, jak również do rozwoju zrównoważonych źródeł utrzymania w oparciu o naturę wśród lokalnych społeczności. To właśnie ta podstawowa filozofia ochrony związana z rozwojem społecznym sprawiła, że Grootbos stał się nagradzanym pionierem w zrównoważonej turystyce. Grootbos nazywa to Progressive Tourism i zaprasza do bycia jego częścią.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Grootbos Private Nature Reserve Forest Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania