WeTu Analytics

Sanbona Dwyka Tented Lodge

Nature Drives

Interaktywne napędy przyrody, trwające do 3 godzin, odbywają się w spokojnych nastrojach wschodu i zachodu słońca. Jesteś prowadzony przez swojego ranger gry w otwartej grze oglądania pojazdu i jesteś

poproszony o podzielenie się konkretnymi zainteresowaniami ze swoim rangerem, który spróbuje je włączyć je do dysku gry. Na dyskach z grami Goście mogą delektować się drinkiem o zachodzie słońca i herbatą w

Wschód słońca. Osoby w wieku poniżej 4 lat nie mogą dołączać do dysków z grami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Nature Walks

Odkryj ducha Małego Karoo na piechotę i zobacz wiele skarbów na rezerwacie.

Opcjonalny spacer z kierownictwem strażnika może być zorganizowany, aby zaspokoić indywidualne potrzeby. Od łagodnych spacerów, podziwiając zapierające dech w piersiach piękno tubylczej fauny i flory, po trudne szlaki odkrywające izolowane miejsca widokowe, ujawniają piękno rezerwatu przyrody Sanbona.

Bez względu na to, czy jest to łagodny spacer, czy trudny szlak do zacisznego basenu skalnego, który zachęca do zanurzenia się w jego orzeźwiającej błogości, a następnie powrót do swojego domku na pyszny posiłek, Rezerwat przyrody Sanbona ma to wszystko i wiele więcej do zaoferowania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Relaxation Retreats

W naszych Relaxation Retreats Matka Natura jest przywieziona do pomieszczeń, aby pobłażliwie odprężyć się. Nasza gama ciała czerpie z właściwości słynnego na całym świecie rdzennego królestwa roślin „Fynbos”, eliminując toksyny, kojąc duszę i odmładzając ciało.

Rekolekcje relaksacyjne w Sanbona wychodzą na starożytne formacje skalne oraz faliste góry i równiny. Podczas gdy odmładzające siły natury Cię kołyszą, zapewniamy szeroką gamę światowej klasy zabiegów i holistycznych metod, aby zrównoważyć i pobudzić Twoją istotę. Wkrocz w prywatność naszych spokojnych rekolekcji — pozwól delikatnej atmosferze otoczyć i objąć twoje ciało, umysł i duszę...

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sanbona Boat Safari

Safari łodzi Sanbona uzupełnia wiele innych wyjątkowych wrażeń oferowanych w tym rezerwacie przyrody Karoo.

Łódź nazywa się Peregrine, nazwany na cześć Sokoła wędrownego, który jest drapieżnym ptakiem w rodzinie sokół. Peregrine zabiera gości na „wodne safari” na imponującej zaporie Bellair położonej w środku tego rozległego rezerwatu, aby dotrzeć do tego, co dotychczas było nieodkryte terytorium. Przedstawia gościom nowe doświadczenie i perspektywa Big 5 dzikich zwierząt, morskich i ptaków.

Peregrine jest w stanie poruszać się po nawet płytkich wodach i oferują dostęp do większości obszarów tamy. Miejscowi 12 gości w całkowitym stylu, podczas gdy korzystają one wcześnie rano lub rejs o zachodzie słońca, który stanowi część napędu gry, pozwala pogoda.

Jednym z najważniejszych atrakcji na safari łodzi jest ewentualnie zbliżyć się do kapsuły hipopotam, który można dostrzec kąpiel w tamie.

Zapora Bellair została zbudowana prawie 100 lat temu, a obserwowanie ptaków jest niezwykle płodne, ponieważ ponad 40 gatunków ptasich stada tylko do tamy. Goście mogą zobaczyć świeżo zbudowaną ścianę zapory oraz w gorące letnie dni popływać, podziwiając widoki, które znajdują się tylko w hotelu Karoo.

Za dodatkową opłatą Goście, którzy mogą świętować specjalne okazje, takie jak rocznica lub miesiąc miodowy lub po prostu spędzić trochę czasu na tamie podczas pobytu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fauna & Flora at Sanbona

Rezerwat przyrody Sanbona ma około 600 gatunków roślin i intrygujące jest wiedzieć, że różne gatunki kwitną w różnych porach roku, choć niektóre bardziej płodne od sierpnia do września.

Około połowa rezerwy była gospodarstwem hodowlanym i rolnym, a wszystkie aspekty rolnictwa są systematycznie usuwane. Istnieją różne królestwa kwiatowe, które tworzą rezerwat. Należą do nich zarośla akacji, Nama, Karoo, Renosterveld, Sukulent Karoo i Central Mountain Fynbos. Sukulenty są szczególnie zróżnicowane i fascynujące z nazwami takimi jak Dna Baby, Strusie Palce i uszy świni.

Zwierzęta, które przemierzały obszar swobodnie żyjący pośród San, ale zostały wykorzenione, są ponownie wprowadzane. Big 5 — Lew, Leopard, Buffalo, Słoń i Nosorożec, a także różne inne gatunki, takie jak Gemsbok, Springbok, Hartebeest, Eland, Kudu, Black Wildebeest i Zebra będą widoczne na Rezerwacie przyrody Sanbona. Naturalne małe gry, takie jak Szakal, Caracal, Aardwolf, Ant niedźwiedź, Brown Hieena, Szary Rhebuck, Steenbuck, Klipspringer, Grysbok i Common Duiker nadal rozwijać.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rock Art at Sanbona

Afrykańscy mieszkańcy San przemierzali ten obszar przez tysiące lat, aż do 100 lat temu.
Plemię Xam, koczownicze zbieracze myśliwców żyjących w harmonii z naturą zdali sobie sprawę, że człowiek i natura razem są zrównoważone.

Na terenie rezerwatu przyrody Sanbona znajduje się 7 zarejestrowanych miejsc, jednak wiele więcej można znaleźć. Miejsca sztuki rockowej sięgają ponad 3500 lat i przedstawiają duchowe przekonania i życia tych fascynujących ludzi. Podczas podróży członkowie grupy gromadzili się wokół wspólnego pożaru, tkając historie i świętując dar życia, podczas gdy szaman medytował poprzez rytmiczne tańce, śpiewanie i klaskanie, a będąc w transie, otrzymując wizje i wskazówki. Ten człowiek lub kobieta medycyny zapewniłby dobre samopoczucie plemienia, chroniąc je przed złem i chorobą, przewidywając przyszłość i zapewniając dobre polowanie i deszcze. Pewne zwierzęta, takie jak Modliszka Modliszka i kraj, były honorowane i czczone i uznano je za posiadające wielką moc duchową.

Jedynym dowodem, jaki pozostało po tych małych ludziach jest delikatna sztuka skalna znaleziona na rezerwacie przyrody Sanbona, ich niezatarte ślady pozostawione po ich obecności w tym ogromnym krajobrazie dla przyszłych pokoleń.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing at Sanbona

Ze względu na brak sztucznego światła, oglądanie gwiazd w rezerwacie przyrody Sanbona jest fenomenalne i jedne z najlepszych w Afryce Południowej.

Interpretacje na temat konstelacji półkuli południowej są podawane przez kompetentnych przewodników. Romantyczne historie bogów i bogiń wygnanych do niebios są wplecione w astronomiczne fakty i rozgrywają się przed oczami. Odkryj starożytne mity opowieści opowiedzianych przez San o ich wizjach gwiazd.

Jak lepiej zakończyć błogi dzień w Sanbona, ale siedzieć odbicie pod gwiazdą wysadzanym baldachimem afrykańskiego nieba, ogrom nieskończonych galaktyk rozciągających się przed jedną.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sanbona Dwyka Tented Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania