WeTu Analytics

Morukuru River House

Obiekt Morukuru River House położony jest nad brzegiem rzeki Marico w prywatnej koncesji na terenie rezerwatu Madikwe Game, który znajduje się w północno-zachodniej prowincji RPA. Madikwe zajmuje ponad 75000 hektarów i oferuje gościom doskonałe safari i dzikie zwierzęta. Rezerwat leży pomiędzy granicami Botswany a obszarem rozsławionym przez południowoafrykańskiego pisarza Hermana Charlesa Bosmana zwanego Groot Marico.

Morukuru River House Family jest całkowicie skoncentrowany na doświadczeniach gości i zachwycając ich. Goście mogą cieszyć się dyskami do gier, spacerami w krzakach (dzieci poniżej 16 roku życia będą miały spacery w ogrodzonym bezpiecznym miejscu), wędkarstwo, obserwowanie ptaków, zabawy na świeżym powietrzu mini-przygody dla młodszych gości, romantyczne nocowanie w dwupiętrowej kryjówce ptaków, kreatywne ustawienia posiłków i opcje, takie jak krzaki śniadania, pizza, Kolacje przy świecach i niezapomniane grille nad rzeką.

Obiekt Morukuru River House jest w pełni klimatyzowany i oferuje wentylatory sufitowe, sejf, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, niewielką bibliotekę oraz wybór płyt DVD i CD.

Ten ekskluzywny dom safari jest prawdziwą przystań rodzinną pozwalającą przyjaciołom i rodzinom niezapomnianą ucieczkę od rzeczywistości. Na terenie obiektu Morukuru River House znajduje się basen bez krawędzi, bar przy ognisku, taras z romantycznymi zakątkami i przytulny widok na rzekę Marico oraz ogród z jadalnią na świeżym powietrzu. Przestrzeń dzienna składa się z jadalni, salonu, podwójnego kominka z widokiem na kominek i ciepłej, zachęcającej przestrzeni kucharskiej (aka jako kuchnia), która jest otwarta dla gości przez cały czas na przekąski i napoje w ich wolnym czasie. Nasi kucharze z rodziny Morukuru uwielbiają interakcje i wymieniać magiczne wskazówki z naszymi gośćmi, którzy uwielbiają wszystkie kulinarne rzeczy!

Dedykowany zespół 8-10, prowadzony przez doświadczonego gospodarza i przewodnika, zapewni, że każdy aspekt pobytu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru River House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania