WeTu Analytics

More Quarters Hotel

Kolekcja More Quarters' przebudowanych zabytkowych kamienic i Redcliffe House oferuje wszystkie łupy pięciogwiazdkowej gościnności i prywatności poszczególnych lokali. Wejścia na brukowaną ścieżkę, która przylega do głównego hotelu, tworzą poczucie zacisznej dzielnicy na przedmieściach Kapsztad.

Każdy z 27 pokoi w More Quarters został indywidualnie zaprojektowany, aby zapewnić rodzinom, parom, nowożeńcom i osobom, które spędzają trochę czasu dla siebie. Styl i styl pokoju jest niedostatecznie wypolerowany, z retro krawędzią. Zawsze można spodziewać się świeżej kawy i kwiatów, chrupiącej pościeli, luksusowych kosmetyków kąpielowych i wszystkich udogodnień, których możesz potrzebować.

Każdy z 23 luksusowych pokoi ma swój charakter i atrakcyjność — nikt lepszy od ostatniego. W każdym z nich znajduje się przestronna sypialnia, łazienka, salon telewizyjny oraz poręczny mały aneks kuchenny. Cztery pokoje rodzinne (także dla grup przyjaciół) obejmują drugą sypialnię z łazienką. Po rozłożeniu dla dzieci — z ich własnymi udogodnieniami, zabawkami i smakołykami — w krótkim czasie ich rozłożył!

Więcej Quarter Redcliffe Dom

Najlepszym sposobem na doświadczenie miasta? Żyj jak miejscowi. Kilka minut od plaż, kawiarni, butików i galerii w Kapsztadzie, nie znajdziesz lepszego miejsca, aby oprzeć siebie i swoją rodzinę lub grupę przyjaciół niż w More Quarters' Redcliffe House. Dom oferuje wszystkie łupy pięciogwiazdkowej gościnności i prywatności własnego odosobnienia miasta.

Ten ekskluzywny dom dziedzictwa, z czterema sypialniami z łazienką, ma dużo miejsca dla każdego i zachęca do łatwego relaksu. To tylko miejsce, aby wziąć leżaki z widokiem na góry lub przytulny kominek w salonie, gotować razem w kuchni lub spędzić dzień wolny i zaciągnąć prywatnego szefa kuchni. Długi stół z pewnością będzie organizować spotkania na jeszcze dłuższe lunche.

Poza hotelem

Z domu na wakacje, to dla Ciebie, aby zdecydować, ile lub mało zrobić... Hotel Concierge jest zawsze dostępny do pomocy, a More Quarters jest idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta, okolicznych plaż, gór i winnic... I wrócić do, gdzie można kopać buty i flop Na kanapie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

More Quarters Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania