WeTu Analytics

More Quarters Hotel

Community Tour, With More Community Trust

Ta wycieczka daje bardzo osobisty i autentyczny wygląd życia w miastach.

Wycieczka rozpoczyna się od zatrzymania się w McT wspieranej przez Injongo Educare Crèche, Mfuleni, gdzie goście mogą pomóc w przygotowaniu lub służyć dzieciom śniadanie, czytać, grać w piłkę i mieć singalongi z nimi. Po tym następuje krótki spacer w dół drogi do miejsca, gdzie żłobka rozpoczęła się w domu inspirującego założyciela, Mavis Ngcongolo, który będzie tam, aby powitać grupę.

Następnie jest do miasta Khayelitsha, gdzie goście mogą zobaczyć całą największą lokalizację Kapsztad z Lookout Hill w Centrum Turystyki, przed przejazdem ulicami, słysząc o jego historii i ludziach.

Ostatnim przystankiem trasy jest Langa (czyli „słońce”) i prawdopodobnie najbardziej tętniąca życiem i progresywna osada Kapsztad. Tutaj goście odwiedzają Muzeum Dziedzictwa Langa w budynku The Old Pass Court, Guga Sthebe Arts & Culture Centre dla lokalnego wzmocnienia pozycji oraz Langa Quarter, gdzie projekt Ikhaya Le Langa wspiera przedsiębiorczość społeczną i tworzy hotspot turystyczny.

— Przedstawiciel MCT: Kyle Visagie
— Godziny wyjazdu: Po śniadaniu i lunchu — spotkanie w recepcji hotelu
— Czas podróży: ±40 minut (w jedną stronę)
— Czas trwania wycieczki: 3—4 godziny
— Liczba gości: 2—7
— Koszt: 1 500 ZAR/500 za pojazd (2—4 osoby) | 3 000 ZARS za pojazd (5—7 osób)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunrise Private Celebratory Picnic

Gdy słońce zaśwituje w szczególny dzień, świętuj tę okazję piknikiem wschodu słońca na Wzgórzu Signal. Romantyczny, ekscytujący, pasuje do każdego wydarzenia od urodzin do rocznicy, lub propozycji... W najbardziej malowniczym punkcie widokowym, wyskoczymy szampan i położymy na smakołykach specjalnie dla Ciebie.

— Koszt: POA

Pokaż więcej
Pokaż mniej

In-Room Spa Therapies

Nic nie sprawia, że jesteś w trybie wakacyjnym i ładuje baterie jak odrobinę odprężenia — a dzięki naszej ofercie spa w pokoju nie musisz zmieniać szaty. Zabiegi na ciało, zabiegi na twarz i mani-pedis dzięki uprzejmości zaufanych terapeutów z Mobile Beauty dostarczają Ci wrażenia.

— dostępne menu spa

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

More Quarters Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania