WeTu Analytics

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

Lokalizacja Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa jest jednym z najbardziej oszałamiających na Mauritiusie (u podnóża góry Le Morne), co sprawia, że ten ośrodek jest bardziej pożądany przez wymagających gości. Z charakterystycznych głębokich werandach Dinarobin roztacza się wspaniały widok na ocean. Każdy apartament zapewnia poczucie prywatnego domu nad morzem.

Miejsca ogólnodostępne składają się z rozległych przestrzeni pod rustykalnym zadaszeniem strzechowym. Odblaskowe stawy przekształciły główną restaurację w bajkową krainę migoczących świateł, gdzie stoły ustawione są na wysepkach. Jeśli masz ochotę na dania kuchni włoskiej, w drugiej restauracji czekają na Ciebie autentyczne toskańskie przysmaki. Najnowszym dodatkiem do oferty kulinarnej Dinarobin jest Umami, panazjatycka restauracja otwarta w porze kolacji. Lunch serwowany jest bezpośrednio na plaży, więc nie musisz przegapić ani chwili na aksamitnym piasku, aby zjeść posiłek.

Ci, którzy szukają radyjnego wypoczynku w golfa, powinni nie patrzeć dalej niż zarezerwować apartament Golf Junior w Dinarobin. W cenę zakwaterowania wliczono nieograniczoną opłatę za grę na 18-dołkowym polu mistrzowskim Paradis oraz bezpłatny wózek golfowy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania