WeTu Analytics

MannaBay

Niesamowity luksusowy hotel butikowy w samym sercu Kapsztad, MannaBay jest bramą do zwieńczonego stolika i jego naturalnej mistyki. Dosłownie. Brama prowadzi bezpośrednio z terenu MannaBay do Parku Narodowego Góry Stołowej.

Z tej doskonałej lokalizacji, stając się perskimi książątami, łowcami orchidei i bohaterskimi odkrywcami, możesz podziwiać miasto Matki, przez jej pejzaż aż do Oceanu Atlantyckiego. Z okien roztacza się olśniewający widok na śniadanie w kawiarni The MannaBay Café z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu, kąpieli w półmatowym prysznicum w hotelu Black & White Room, czy też kąpieli w prywatnym małym basenie w hotelu Pom Pom. Góra nigdy nie jest daleko od wzroku. Ona obserwuje MannaBay z góry, patrzy na gości brzęczących flety szampana w barze Atlas na dachu i koi spyhopping jak wieloryby ze stawu bajkowego mchu. Z MannaBay można doświadczyć Mother City w komforcie i prywatności, a zespół przyjazny personel poświęcony uczynienia każdego gościa tak wyjątkowym, jak to tylko możliwe. MannaBay to dzieło sztuki, które inspiruje, ożywia i zachwyca każdego gościa, który ma przyjemność wejść na jego wysokie, zdobione sztuką ściany. Sądzimy, że zgodzisz się...

Zespół MannaBay jest zaangażowany w optymalizację wrażeń każdego gościa — nigdzie nie będzie to bardziej widoczne niż przy stole śniadaniowym. Śniadanie to dekadencki i pobłażliwy romans pełen owoców, serów, świeżo wyciśniętych soków, najlepszych afrykańskich kaw, świeżo pieczonych pieczywa i oczywiście wybór dań na ciepło.

„Niektóre miejsca pobytu stanowią część podróży, goście MannaBay już przybyli.”

MannaBay został wybrany do Greenwood Guide to South Africa: B & B, pensjonaty, domki i domki bez wyżywienia osobiście odwiedzane przez autorów i wybrane ze względu na ich urok, charakter i wyjątkową życzliwość właścicieli.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

MannaBay

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania