WeTu Analytics

MannaBay

Versailles Suite

Na balkonie w Wersalu można znaleźć łóżko bardziej dobrze wyposażone niż łóżko dzienne. Wersal to nasz apartament typu premier suite z widokiem na miasto i port, inspirowany królewską przepychą Pałacu Wersalskiego i Ancien Régime we Francji. Ten apartament zrobiłby z zazdrości Louis XIV cerise różowy.

Jasne, łóżko z baldachimem jest odpowiednie dla szczęśliwych nowożeńców, którzy chcą spać pod gwiazdami, ale nie trzeba czekać na weselne dzwonki, aby się nim cieszyć. Luksus jak ten pochodzi z „Ponieważ jestem tego wart” zrzeczenie się. Wewnątrz lustro z baldachimem, oprawione w królewski niebieski i srebrny papier ścienny fleur-de-lis, jest równie wyjątkowe. Goście mogą zrelaksować się przy drinku z minibaru, czy Bombay Sapphire gin, wino lub whisky, czy też filiżankę kofeiny z ekspresu Nespresso marki George Cloone.

Będziesz miał swój własny salon, garderobę i łazienkę wystarczająco duży dla kilku żonglerskich i pojemników błaznów sądowych. Jest też prysznic i głęboka wolnostojąca kąpiel dla pary królewskiej, z krzesłem tronem dla panny oczekującej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Black and White - Luxury Room

Wskazówka jest na nazwisko. Jeden z bardziej nowoczesnych apartamentów typu suite w hotelu MannaBay dysponuje balkonem z widokiem na góry. Odprężyć się na meblach ogrodowych i niech zegar ciała ponownie ustawić do czasu afrykańskiego. Piękne oprawione nadruki zebry zdobią ścianę, obok dramatycznych czarno-białych fotografii. Nawet storczyki pasują do tematu... Tutaj, na najwyższym piętrze MannaBay, możesz podziwiać Park Narodowy Góry Stołowej ze swojego bardzo długiego łóżka typu king-size.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Explorer - Luxury Room

Gdyby dziś żyli, wielcy odkrywcy z przeszłości składaliby swoje kompasy i zmęczone morzem głowy tutaj, w pokoju Explorer MannaQuay, podczas pobytu w Przylądku. Pionierscy odkrywcy, tacy jak Bartholemeu Dias, który odkrył nasz Przylądek Dobrej Nadziei, na przykład.

Aby odkryć na nowo poszukiwacza przygód, należy podążać schodami hotelowymi na środkowe piętro, skąd roztacza się widok na Wzgórze Sygnałowe i miasto przez okna sięgające od podłogi do sufitu. Można nawet zobaczyć na zewnątrz (aż do Oceanu Atlantyckiego), jak kąpać się w marmurowej kabince prysznicowej.

Żaglowce zdobią ściany, bydło nguni dywany podłogi. Znajdziesz tu biurko ze szkłem powiększającym, maszynę do pisania na szczycie skrzyni wojennej oraz luksusowe łóżko typu king-size, na którym można się zrelaksować po dniu zwiedzania miejskich dżungli Matki Miasta.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Pom Pom - Luxury Room

Pom Pom dzieli się prywatnym ogrodem na dziedzińcu z dość spektakularnym jeżozwierz, który pilnuje basenu zarezerwowanego dla własnych syren i mężczyzn Pom Pom. Pochowany na niższym poziomie trójpoziomowego MannaBay, Pom Pom jest naturalnym rajem, fruwającym tubylczą fauną i florą.

Na ścianach wewnątrz znajdziesz pom poms, motyw kwiatowy kontynuuje się aż do tajnego ogrodu na zewnątrz, gdzie dzikie rośliny obstawiają Matkę Miasto w oddali. Szklane drzwi przesuwne od podłogi do sufitu pozwalają dostrzec wszystko z wygodnego łóżka typu king-size, ponieważ małe ptaszki śpiewają Ci z oprawionych gniazd na ścianach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Orchid - Luxury Room

Łowcy orchidei nie muszą szukać dalej. Musisz oddychać trochę łatwiej, gdy wchodzisz do Ogrodu Orchidealnego Edenu.

Odmiany unikalnych i delikatnych roślin zdobią ściany tej luksusowej sypialni i łazienki. Ich głębokie fioletowe odcienie uzupełniają białą pościel z 2 łóżkami pojedynczymi, białe marmurowe podłogi i białe okiennice. Tutaj na górnym poziomie, duże drzwi przesuwne otwierają się na ziemisty drewniany balkon z wygodnymi sofami na zewnątrz i siedzeniem w przednim rzędzie na Górę Stołową.

Spij świeżo parzone herbaty ziołowe lub schłodzone komnaty pod parasolem ogrodowym, z przerwami tylko od dźwięków mieszkanych jaskółek i zapachów storczyków w rozkwicie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Oriental - Luxury Room

Ten nowocześnie urządzony pokój z widokiem na staw koi dysponuje tapetą z kwiatów wiśni. Po gorącym prysznicu zawracaj do przytulnego łóżka typu king-size.

Patrząc na wiszącą klatkę dla ptaków, będziesz marzył o gejszach w krótkim czasie. Tradycyjni japońscy mężczyźni w kimonach zdobią ściany, czując nad tobą podczas snu. Tak jak my, chcą zapewnić, że masz tak wyjątkowy czas, jak to tylko możliwe.

Odtwórz scenę z Mikado, posmaruj brzuszek Buddy na szczęście lub po dniu spędzonym w winelands odpręż się na prywatnym balkonie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Persian - Luxury Room

Wystrój pokoju perskiego inspirowany luksusowymi dywanami i stylem Imperium Perskiego zdobią eleganckie czekoladowe ściany, łóżko typu king-size (lub 2 łóżka pojedyncze) z białą pościelą oraz oczywiście przystojnego perskiego księcia wiszącego na ścianie.

Wyciągnij białe okiennice i spójrz na basen i Górę Stołową, która spogląda na ciebie z góry. Goście mogą zrelaksować się na sofach na świeżym powietrzu na prywatnym patio lub udać się do ogrodu, aby zwiedzić swoje królestwo.

Niech nasz personel traktuje Cię jak księcia (ss), jak można zrelaksować się w wspaniałym zaciszu MannaBay.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Flamingo - Luxury Room

Czy jest coś piękniejszego i bardziej atrakcyjnego niż flaming? Spośród wszystkich zwierząt natury, jest ona bez wątpienia tym, który oczai nawet najbardziej znużonym zwiedzaczem. Połóż głowę, aby spocząć tutaj w cieple jej ładnego upierzenia.

Czy andyjski taniec flamingowy lub zobacz, jak twarze Góry Stołowej przemieniają się nad tobą, przez szklane drzwi przesuwne.

Ciesz się różowym drinkiem lub trzema na wielkim balkonie Flamingo — jest prywatny, więc nikt nie zobaczy, że wyciągniesz te skrzydła. W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się w wannie w łazience lub napisać list miłosny do bliskiej osoby przy osobistym biurku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

MannaBay

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania