WeTu Analytics

Sanctuary Gorilla Forest Camp

Raz w życiu spotkania z zagrożonymi gorylami Ugandy czekają na pobyt w jednym z tych dziesięciu prywatnych luksusowych namiotów w samym sercu Nieprzeniknionego Lasu Bwindi.

Ekologicznie pełen szacunku, współczesny i klasyczny styl, Sanctuary Gorilla Forest Camp łączy się z dramatycznym afrykańskim krajobrazem górskim i, położony w wyjątkowym otoczeniu parku narodowego, zaledwie kilka minut od rozpoczęcia swojej przygody goryla trekkingowej.

Znajdujące się w jednej z najodleglejszych części Afryki, te wygodne płótno ozdobione są tubylczymi nadrukami i meblami wykonanymi z naturalnych materiałów. Łóżka są drapowane w neutralnych odcieniach pościeli, a lokalne artefakty stanowią scenę, która zapewnia niezapomniane chwile zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każdy namiot dysponuje przestronną kamienną łazienką z prywatnymi sekcjami oraz wolnostojącą wanną, która jest idealnym miejscem na relaks po całym dniu trekkingu. Drzewa wokół obozu zapalają się rano, kiedy słońce zaczyna świecić, a dzięki temu, że jest tak mało namiotów, obóz zachowuje intymne, ekskluzywne uczucie, pozwalając doświadczyć magii Afryki z najlżejszymi śladami stóp, ale z praktycznie każdym mod con.

Wspólna część hotelu Sanctuary Gorilla Forest Camp dysponuje komfortowym salonem z dobrze zaopatrzonym barem i elegancką jadalnią, z którego roztacza się wspaniały widok na zieloną lasy deszczowe. Przyjdź zmierzch, pod gwiezdnym niebem, a w towarzystwie nocnego chóru, goście zbierają się wokół centralnego ogniska i zamieniają historie z tego dnia przygody. Posiłki nadają smakowi miejsca: fachowo przygotowane dania obiecują proste smaki i prezentują świeże lokalne składniki — spróbuj tradycyjnej wędzonej wołowiny w sosie orzechowym podawanego z Kalo (chlebem proso). Posiłki przy świecach na świeżym powietrzu dostępne są również na prywatnym tarasie namiotu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sanctuary Gorilla Forest Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania