WeTu Analytics

Lekkerwater Beach Lodge

Położony nieco ponad trzy godziny jazdy od Kapsztadu - i dogodna dywersja dla podróżników odkrywających malowniczy szlak ogrodowy w RPA - Lekkerwater cieszy się godną pozazdroszczenia położeniem między lądem a morzem na szczycie starożytnych wydm De Hoop.

Ten niezwykły rezerwat przybrzeżny jest szczególnie znany z oferowania jednych z najlepszych na świecie obserwacji wielorybów lądowych. Zimą i wiosną (od lipca do listopada) Wieloryby południowo-prawicowe migrują tu z Antarktydy, aby cielać się i rozmnażać w ciepłych morzach na morzu. Od 1985 roku wody te zostały wyznaczone jako Morski Obszar Chroniony, a życie morskie kwitło. Podczas gdy wieloryby są gwiazdami programu, goście mogą również oczekiwać delfinów, foki i niezliczonych ptaków morskich w zaciszu Lekkerwater Beach Lodge.

Lekkerwater - co oznacza „dobrą wodę” w języku afrikaans - oferuje wygodne wrażenia z safari na plaży w prawdziwie magicznym otoczeniu.

Z bogatą historią, niesamowitą fauną i florą, dziewicznymi plażami, wzgórzami i bogatym życiem morskim, Lekkerwater koncentruje się na wyjątkowym doświadczeniu opartym na przyrodzie.

Tutaj oferujemy nowy rodzaj luksusu. Rozkoszowanie się szerokimi otwartymi przestrzeniami, spokój i prywatność, wspaniałe widoki na morze, zapach oceanu, boso spacery po plaży i niesamowite zachody słońca. Nie znajdziesz telewizorów, minibarów, podgrzewanych wieszaków na ręczniki ani klimatyzacji - tutaj możesz w pełni przyjąć i cieszyć się prostymi przyjemnościami życia.

Z siedmioma kameralnymi i indywidualnymi pokojami gościnnymi poza siecią, prosto urządzonymi w jasnym i przewiewnym stylu nadmorskim, każdy z nich oferuje prywatny taras z widokiem na zapierający dech w piersiach pięciokilometrowy odcinek zacisznej plaży. W głównym domku skupiamy się na zapewnieniu komfortowego i niepowtarzalnego doświadczenia na plaży.

Z prawie każdego punktu widokowego ocean dominuje w krajobrazie, a codzienne czynności są zorganizowane wokół pływów. Przy niskiej wodzie nasz zespół przyrodników prowadzi spacery z przewodnikiem, aby odkryć kwitnący i fascynujący ekosystem między pływami, podczas gdy przypływ wysyła podróżników w głąb lądu, aby odkryli bogactwo różnorodności biologicznej Rezerwatu Przyrody De Hoop. Oprócz niezwykłej roślinności fynbos, w rezerwacie odnotowano ponad 260 gatunków ptaków - w tym jedyną kolonię hodowlaną zagrożonego sępa przylądkowego w Zachodnim Przylądku.

Niezależnie od tego, czy szukasz ekscytującej ucieczki od wybrzeża poza siecią, czy niezapomnianego lądowego safari morskiego, Lekkerwater Beach Lodge oferuje całkowicie wyjątkowe wrażenia z wybrzeża w sercu malowniczego Przylądka Zachodniego w RPA.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lekkerwater Beach Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania