WeTu Analytics

Arathusa Safari Lodge

Obiekt Arathusa Safari Lodge jest wyjątkowy i bardzo poszukiwany przez odwiedzających ze względu na doskonałą lokalizację na terenie rezerwatu piasku Sabi, przylegającego do nieogrodzonego Parku Narodowego Kruger. Razem te dwa obszary stanowią jedno z najbardziej niesamowitych i dziewiczo zachowanych sanktuariów pustyni w Republice Południowej Afryki.

Istnieje dwanaście apartamentów, z których osiem wychodzą na wodospad przed loży, z których cztery znajdują się zdalnie w krzaku, w niewielkiej odległości od loży.

Aratuza's to intymne środowisko... jego projekt na otwartym planie i naturalny wystrój sprawiają, że idealnie komponuje się z afrykańskim otoczeniem krzewu. Główna część dzienna jest przeznaczona dla komfortu. Basen bez krawędzi wychodzi na wodospad i jest idealnym miejscem do oglądania dzikiej przyrody podczas upalnego afrykańskiego letniego popołudnia.

Arathusa oferuje wyjątkowe wrażenia z safari — oczekuj dużej koncentracji asortymentu gier, w tym Big Five, i częstych obserwacji lamparta. Domek położony jest naprzeciwko kwitnącej otwartej równiny, zapewniając ciekawą grę i oglądanie ptaków w zaciszu obozu.

Spa Safari w hotelu Arathusa oferuje luksusowe spa, w którym oferowane są rozmaite zabiegi i naturalne produkty spa. Dostępne są również zabiegi dla par.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Arathusa Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania