WeTu Analytics

Kwandwe Ecca Lodge

Game Drives: Twice Daily (Included)

Poznaj naturalny blask Kwandwe we we wczesnym rankiem i późnym popołudniem i wieczornymi dyskami gry w otwartym aucie safari 4x4. Uzbrojony strażnik i zespół śledzący dzielą się z Tobą rozległą wiedzą o buszu, śledząc Wielką Piątkę, a także wiele innych dzikich zwierząt.

Poranne przejażdżki zaczynają się od świtu nad Wielką Rybą, dając możliwość zobaczenia drapieżników, które kończą swoje nocne polowanie i osiedlają się na cały dzień. Wiele zwierząt korzysta z chłodnych godzin porannych, aby wypasać się przed upałem dnia. W późnym popołudniem dzikie zwierzęta często można dostrzec schodzące do rzeki, aby wypić. Napędy nocne produkują pewne niezwykłe obserwacje, w tym aardvark, aardwolf, nietoperze uszami lisa i jeżozwierz.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Big Game Walking Safari (Included)

Doświadcz dreszczyku tropienia wielkiej gry (biały nosorożca, czarny nosorożec, słoń i bawoły) pieszo, w towarzystwie uzbrojonego specjalistycznego strażnika i zespołu trackerów. Spacer trwa od 3 do 4 godzin, a kończy się piknicznym lunchem nad brzegiem Wielkiej Rybki lub w malowniczym miejscu w krzaku. Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 16 roku życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing Safari (Included)

Obiekt Kwandwe oferuje rozmaite możliwości wędkowania, zarówno w niegazowanej wodzie, jak i w rzece Great Fish. Spróbuj swoich sił w łapaniu Large Mouth Bass na sztucznych przynętach lub wędkę muchową w największej zapory rezerwatu. Połowy grube (przynęty) można również wypróbować w Great Fish River lub jednej z innych dużych tamy, aby zaatakować Yellowfish, Karp, Sharptooth Sum i więcej. Zabawna aktywność zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Interpretive Bush Walks (Included)

Pomiędzy dyskami gry, przyjrzyj się subtelnym, niewidzianym cudom buszu podczas spokojnego spaceru w niewielkiej odległości od swojej loży. Gęste zarośla euphorbia najlepiej odkrywać pieszo, ujawniając tajny świat porostów, mchów i paproci. Różne ptaki drapieżne i inne gatunki zagnieżdżają się w wyższych drzewach lub w kolczastym baldachim. Uzbrojony strażnik prowadzi gości przez „z bliska i osobista” obserwacje różnych gatunków antylop, żyrafy, warthog lub zebry. Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Monitoring Drive (Additional Rate)

Spędź 3 - 4 godziny śledząc nosorożca ze specjalistycznym strażnikiem i zespołem trackerem. Poznaj nawyki tego zagrożonego gatunku, problem kłusownictwa nosorożca, a także własne wysiłki ochronne Kwandwe. Doświadczenie kończy się napojami w malowniczym miejscu w buszu. W każdym wieku mile widziane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Safari (Additional Rate)

Dostosuj własne safari prowadzone przez wyspecjalizowany zespół strażników i trackerów, zapewniając dostęp do prywatnego oglądania gier (w zależności od dostępności prywatnego pojazdu w momencie dokonywania rezerwacji). Prywatny pojazd safari musi być zarezerwowany na czas pobytu; dzień safari trwa od godziny 12.00 (czas zameldowania) do 12.00 następnego dnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Conservation Safari (Additional Rate)

Rekomendowane trzydniowe, czterodniowe safari oferuje możliwość wzięcia udziału w ekscytującym programie Rhino-Darting i nacinania Kwandwe. Pod nadzorem ekspertów nosorożec jest rzutowany w celu sadzenia mikroczipsów w rogach i wykonywania nakłuwania uszu w celu przyszłej identyfikacji - niezbędne zadanie, aby zapewnić zachowanie tego zagrożonego gatunku.

Najlepszy czas to zazwyczaj od 1 maja do 30 września ze względu na chłodniejsze warunki pogodowe, jednak można to zrobić przez cały rok. Procedura jest zawsze uzależniona od dostępności zespołu zarządzającego dziką fauną oraz dostępności nosorożców, które muszą być karbowane do celów ochrony. Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 16 roku życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Fishing Safari (Additional Rate)

Obiekt Kwandwe oferuje rozmaite możliwości wędkowania, zarówno w niegazowanej wodzie, jak i w rzece Great Fish. Spróbuj swoich sił w łapaniu Large Mouth Bass na sztucznych przynętach lub wędkę muchową w największej zapory rezerwatu. Połowy grube (przynęty) można również wypróbować w Great Fish River lub jednej z innych dużych tamy, aby zaatakować Yellowfish, Karp, Sharptooth Sum i więcej.

Spędź tyle czasu, ile chcesz łowić ryby z prywatnym przewodnikiem, otoczony pięknem dużej 5 dziczy Kwandwe. Aby zapewnić pełną prywatność, należy ją zarezerwować na czas pobytu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Photographic Safari (Additional Rate)

Dostosowany do poziomu doświadczenia uczestników przewodnik fotograficzny radzi gościom o odpowiednich ustawieniach aparatu w różnych scenariuszach, dostarczając pomysły kompozycyjne i odpowiadając na wszelkie pytania związane z fotografią. Alternatywnie po prostu usiądź wygodnie i ciesz się połączonym doświadczeniem z safari, podczas gdy Twój specjalistyczny przewodnik robi Ci zdjęcia. Zawiera prywatny pojazd, edytowane zdjęcia w formacie elektronicznym wraz z bezpłatnym cyfrowym fotookiem Kwandwe.

Należy rezerwować na czas pobytu i obejmuje prywatny pojazd, edytowane zdjęcia w formacie elektronicznym oraz bezpłatny cyfrowy fotobook Kwandwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Walking Safari (Additional Rate)

Profesjonalnie wykwalifikowany i doświadczony przewodnik po szlakach pozwoli Ci doświadczyć Kwandwe pieszo. Wybierz, czy zobaczyć dużą grę takich Black and White Rhino, Słoń lub Buffalo pieszo, lub po prostu wchłonąć piękno natury podczas spaceru po fascynujących środowiskach z uzbrojonym przewodnikiem. Ty decydujesz, kiedy chodzić lub kiedy jeździć tak, jak pragnie twoje serce. Aby zapewnić pełną prywatność, należy ją zarezerwować na czas pobytu. Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 16 roku życia.

Wizerunek: Scott Ramsay

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Birding Safari (Additional Rate)

Spędź tyle czasu, ile chcesz, szukając tych nieuchwytnych specjalności i dodaj do swojej wiedzy o życiu ptaków RPA. Twój przewodnik specjalistyczny ma szczegółową wiedzę na temat tego, gdzie, kiedy i jak znaleźć jakiego ptaka jesteś, dzięki swojej intymnej znajomości 315 zarejestrowanych gatunków ptaków Kwandwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Children's Activities (Included)

Mamy wiele zajęć dla dzieci w naszych obiektach:

— W dniu przyjazdu dzieci otrzymują prezent powitalny, który obejmuje przewodnik eko-NECT zawierający zwierzęta
listy kontrolne, gry tematyczne i działania oraz zobowiązanie do „żywej zieleni” („Junior” dla poniżej szóstego roku życia i
„Senior” w wieku od 6 lat), kredki/ołówki i odpowiedni dla wieku prezent z naszego sklepu z pamiątkami.

- Rodziny mogą uczestniczyć w zabawnych i przygód zajęciach na rezerwie, w tym budynku latawcym,
padlinożerca poluje w rezerwie z prowokującymi wskazówkami do poszukiwania ukrytych przedmiotów, które będą
pomóc Ci w następnym zadaniu... lub poszukiwania skarbów podczas jazdy gry, które uczą podstawowej nawigacji
za pomocą słońca kompas i jak korzystać z głównych cech krajobrazu, aby znaleźć skarb!

- Oddanie: rodziny mają możliwość sadzenia Spekboom, rodzaj roślinności gąszczowej, która jest
rodzimych do Przylądka Wschodniego i płodny na rezerwie, a jeden z pięciu najlepszych magazynowania węgla
roślinności na planecie. W ten sposób zachęca się ich do kompensowania śladów węgla.
Rodziny mogą również uczestniczyć w działaniach wolontariuszy Kwandwe za pośrednictwem rezerwatu Ubunye
Fundacja, która współpracuje ze społecznościami mieszkającymi i otaczającymi rezerwat.

- Zajęcia są dostosowane do indywidualnych i rodzinnych zainteresowań i umiejętności. Dla młodych gości
obejmuje to pomoc przy projektach ogrodniczych w lokalnej społeczności Mgcamabele; uczestnictwo
w działalności artystycznej i rzemieślniczej; i małe dzieci są zaproszeni do przyłączenia się do zabawy w przedszkolu.

- Dzieci są również mile widziane do udziału w programie Kwandwe „Knit a Bit”. Dzianiny kwadraty
są połączone, aby zrobić koce i podane do Fundacji Ubunye, która dystrybuuje je
społeczności otaczające Kwandwe.

- Inne zajęcia dla dzieci obejmują „kruszone stworzenia” (przy użyciu różnych kolorowych kruszonków
mieszanki w butelkach wyciskanych, strażnik i dzieci stworzą zmiętki w kształcie zwierząt); piasek sztuki,
tworzenie form z Plaster of Paris, linkę, wędkarstwo Minnow z ranger, pieczenie i
pizzę ze specjalnie zaprojektowanymi fartuchami i tokami „Szefowie kuchni w szkoleniu”, płytami DVD i popcorn,
eko edukacyjne gry planszowe (nauka o recyklingu i jak dbać o naszą planetę w zabawę
sposób) i afrykańskie historie przed snem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa Treatments (Additional Rate)

W zaciszu apartamentu Goście mogą skorzystać z rozmaitych zabiegów odnowy biologicznej. Od najdawniejszego czasu pierwotni mieszkańcy Afryki żyli w harmonii z naturą. Nasze zabiegi i rytuały zostały zainspirowane, zaprojektowane i oparte na bogatym dziedzictwie Afryki i stworzone z myślą o uczczeniu Matki Ziemi i jej związku z życiem. W naszych produktach wykorzystywane są wyłącznie najlepsze naturalne składniki, w tym olej z owoców Marula, olej z orzechów Mongongo, masło shea lecznicze, olej z drzewa Baobab, maść z afrykańskiej kiełbasy i masło Mafura.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Campfire Cooking (Additional Rate)

Naucz się opanować sztukę grillowania podczas safari! Kwandwe to ekscytująca okazja do zapoznania się z przygotowaniem i gotowaniem autentycznych braais z południowoafrykańskich potraw i ulubionych potraw z lokalnych składników. Ugruntowana zwyczaj społeczny i tradycyjny sposób gotowania na świeżym powietrzu w RPA, „braai” polega na grillowaniu mięsa na otwartym ogniu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Volunteering at Kwandwe

Fundacja Ubunye jest naszym ramieniem rozwoju społecznego. Założona w 2002 roku Fundacja jest niezależnym, non-profit, charytatywnym zaufaniem, które obecnie inwestuje w rozwój dziewięciu wspólnot wiejskich, z których dwie znajdują się w rezerwie Kwandwe.

Goście Kwandwe mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wolontariacie Fundacji Ubunye poprzez podarowanie przedmiotów, angażowanie się w działania i/lub darowizny finansowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Walking & Fly Camping Safari (Additional Rate)

Chłodniejsze miesiące Kwandwe to doskonała okazja, aby połączyć się z pustynią podczas spaceru. Wyrusz z pokoju w domku lub willi i odkryj rozległą pustynię Kwandwe podczas podróży do prywatnego obozu na wieczór. Przejdź przez dynamiczny krajobraz pieszo obok prywatnego przewodnika i być częścią historii kraju. Usiądź przy ogniu i ugotuj posiłek nad otwartym płomieniem, dziel się historiami i słuchaj dźwięków Afryki. Spędź wieczory pod gwiazdami, aby doświadczyć autentycznego obozu buszowego.

Aby zarezerwować pobyt na minimum 3 noce, należy dokonać rezerwacji w każdej z prywatnych willi lub domkach w obiekcie Kwandwe. Goście, którzy chcą wrócić do swojego apartamentu w dowolnym momencie, pozostaną do dyspozycji Gości pokoje. Goście mogą wybrać się na spacer i zjeść lunch na pustkowiu, a wieczorem udać się na prywatny obóz muchowy. Pojazd jest dostępny w całym doświadczeniu dla gości, aby wybrać, kiedy chodzić i kiedy jechać.

Dostępny od maja do 30 listopada | maksymalnie 4 gości

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Kwandwe Ecca Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania