WeTu Analytics

Royal Malewane

Dining at Royal Malewane

Posiłki w Royal Malewane to wyjątkowe i pobłażliwe doświadczenie z ciągle zmieniającym się menu i szeroką gamą pięknych ustawień, w których można skosztować współczesnej kuchni przygotowanej przez naszego szefa kuchni i dedykowanego zespołu. W Royal Malewane wierzymy, że doświadczenie safari jest synonimem wyjątkowego jedzenia i wina.

Znakomite poszycie jest drugą naturą dla kucharzy Royal Malewane, dla których kuchnia jest z pewnością sztuką. Kuchnia jest uzupełniona naturalnym płótnem, aby delektować się jak delikatnymi smakami z jadalnią z widokiem na rzekę Malewane, gdzie wiele ciekawych stworzeń wielkie i małe przedsięwzięcie, aby ugasić pragnienie. Do dyspozycji Gości hotelu Royal Malewane jest także koszerna kuchnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Masiya Bar

Bar Masiya oddaje hołd historii Royal Malewane i jego Master Trackers, w szczególności Wilsonowi Masiyi. Wilson należał do rodziny The Royal Portfolio, odkąd otworzyliśmy nasze drzwi w 1999 roku i stanowił ogromną część doświadczenia gości w Royal Malewane, jego niesamowitą miłość i mądrość dla buszu mającego trwały wpływ na wszystko, co spotkał.

Bar Masiya został zbudowany na miejscu istniejącego boma, tuż nad brzegiem wody, i prezentuje naszą wspaniałą kolekcję ginów i ponad 50 whisky. Goście będą mogli dzielić się opowieściami o przygodach dnia przy koktajlu lub zjeść posiłek w tej wyjątkowej przestrzeni ozdobionej meblami Dedona, która wtapia się w naturalne środowisko, podobnie jak tradycyjna kryjówka wokół podlewania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Dinners

Bush Tent w Royal Malewane zapewnia ucztę w samym sercu afrykańskiej dziczy. Prawdziwie niezwykłe i romantyczne doświadczenie ze świecącymi latarniami rzucającymi delikatne światło wśród jasno płonących piecyków.

Odgłosy dziczy i miejscowy chór wiejski zapewniają ścieżkę dźwiękową do wyjątkowego wieczoru, gdzie goście mogą cieszyć się przebywaniem w buszu z wygodą spłukiwania toalet. Gdzie lepiej cieszyć się snem niż przy kominku pod afrykańskimi gwiazdami, gdy twój strażnik opowiada historie dnia?

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Royal Malewane

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania