WeTu Analytics

Royal Malewane

Game Drives

Napędy gier są sygnaturą działania na każdym afrykańskim safari. Podczas jazdy z grami goście udają się na 10-osobowym specjalistycznym safari Land Rover z ekspertem i trackerem. Pojazdy są zoptymalizowane pod kątem oglądania gier, a w Royal Malewane bierzemy maksymalnie 6 na każdy pojazd dla optymalnego komfortu. Aby zobaczyć grę jest stracić się w potężnym i zaskakującym dramacie. Podczas wycieczki oglądania gry, twoje zmysły wyostrzają się, podniecenie rośnie, zbliżasz się do najbardziej niezwykłych zwierząt, gdy polują, bawią się i śpią. Napędy do gier w Royal Malewane są dostosowane do Twoich zainteresowań, dzięki czemu możesz śledzić swoje ulubione zwierzę lub zobaczyć ptaki, kwiaty lub drzewa, które najbardziej kochasz.

W typowy dzień na safari Goście zostaną obudzeni przez strażnika przed wschodem słońca. Wschód i zachód słońca to czasy, kiedy wiele zwierząt jest w ich najbardziej aktywnych przed i po upale dnia przybywa i ściga wiele dzikich zwierząt w spoczynku. Po szybkiej filiżance kawy i lekkiej przekąsce zaczyna się poranna jazda do gry. Dyski gier trwają zwykle od 3 do 4 godzin. Po porannej przejażdżce Goście mogą delektować się obfitym śniadaniem, po którym Goście mogą się zrelaksować lub poćwiczyć inne atrakcje. Popołudniowe jazdy meczowe wyruszają około 16:00 i często idą po zmroku, aby goście mogli zobaczyć niektóre z afrykańskich stworzeń nocnych. Przy sprzyjającej pogodzie Goście wrócą do obozu na wystawną kolację pod gwiazdami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Dla tych, którzy chcą zbliżyć się do natury, nasi wysoko wykwalifikowani strażnicy i tropiciele poprowadzą gości pieszo przez dziki afrykański krzew. Spaceruj wśród Big 5 (lwy, lamparty, nosorożce, słonie i bawoły) i zbieraj rzadkie spojrzenie na nasz świat przyrody, koncentrując się nie tylko na zwierzętach, ale na bioróżnorodności siedlisk i roślin. Bush spacery zazwyczaj zostawić po śniadaniu i porannej jazdy gry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Waters of Royal Malewane Bush Spa

Wielokrotnie nagradzane Waters of Royal Malewane Bush Spa to magiczna i spokojna przestrzeń w pełnej harmonii z naturalnym otoczeniem. Zapraszamy na relaksujący masaż lub odprężający zabieg kosmetyczny. Aby uzyskać bardziej romantyczne doświadczenia, pary mogą cieszyć się marokańskimi kąpielami w zatopionych kąpielach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sigagule Crèche

Wizyta w lokalnej społeczności jest inspirująca, upokarzająca i edukacyjna. Royal Portfolio z pasją wierzy w zaangażowanie społeczności i podnoszenie. Dlatego też w Royal Malewane zdecydowaliśmy się skupić na dzieciach i edukacji. Naszą misją było stworzenie znaczącej zmiany w życiu dzieci Sigagule Crèche poprzez stworzenie środowiska, w którym mogą się uczyć i bawić w bezpiecznym i zdrowym środowisku. Transfer dla wszystkich Gości do Sigagule jest bezpłatny.

Sigagule Crèche miało 86 uczniów, którzy przebywali w pokoju klasy wystarczająco dużym dla 30 dzieci i którzy otrzymują dotację od rządu wystarczającą do nakarmienia 38 dzieci. Nie mieli bieżącej wody na terenie obiektu i dwóch bardzo prymitywnych toalet.

Royal Malewane z pomocą bardzo hojnych darowizn od naszych gości były w stanie wykonać następujące ulepszenia w szkole:
• Zbudowano dodatkową klasę dla dzieci
• Malowane wnętrze istniejącej klasy i wisiał żaluzje na oknach
• Układane rury wodne do kuchni i zbudował nowe toalety
• Zbudowano siłownię dżungli i plac zabaw dla dzieci
• Rozplanowany kompletny ogród warzywny (który obecnie dostarcza 80% ich warzyw)
i posadzone drzewa owocowe.
• Zakupione materace na czas drzemki dla dzieci, jak spali na macie
posadzka betonowa
• otynkowane, malowane i umieścić półki i piec w ich kuchni
• Zbudowany pokój dziecięcy dla mniejszych dzieci i niemowląt
• Wprowadzono szkolenie programu nauczania nauczycieli Step By Step dla Crèche i
inne szkoły wiejskie w naszym regionie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Moholoholo – Wildlife Rehabilitation Centre

Położony w cieniu majestatycznego „Mariepskop” ten wyjątkowy konserwancja jest domem dla wielu dzikich zwierząt. Wizyta w ośrodku Rehabilitacji Dzikiej Przyrody Moholoholo to niezapomniane przeżycie. Można tu zobaczyć szeroką gamę ptaków i zwierząt, gdzie Brian Jones i jego zespół pielęgnują rannych i osieroconych, rehabilitując je w celu uwolnienia ich z powrotem na dziko, gdzie to możliwe. Ci, którzy nie są tak szczęśliwi, ze względu na charakter i zakres obrażeń, są pod opieką w niewoli, aby wychowywać wielu ludzi, którzy odwiedzają Moholoholo każdego roku.

Wycieczki z przewodnikiem po Centrum zapewniają bliski kontakt zarówno z pospolitymi, jak i rzadkimi gatunkami, takimi jak orły koronowane i walki, Sowy i Sępy, a także Serval, Dzikie Psy, Lwy, Leopard i wiele innych zwierząt i ptaków.

Ośrodek Rehabilitacji Dzikiej Przyrody w Moholoholo przyczynia się do ochrony zagrożonych gatunków oraz do rehabilitacji rannych i zatrutych zwierząt. Moholoholo ułatwia również szereg udanych programów hodowlanych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Ballooning

Wybierz się na godzinny lot nad malowniczą, Lowveld odcinkiem rzeki Blyde, na zachód od Hoedspruit. Teren jest mieszanką gruntów rolnych i prywatnych rezerwatów przyrody u podnóża skarpy Drakensberg.

Góry na południe i zachód zapewniają schronienie przed panującymi wiatrami, zapewniając w ten sposób dobrą pogodę latania w większości dni. W bardzo spokojne dni balony mogą latać nad rezerwatem przyrody Kapama, na południowy wschód od Hoedspruit. Wykwalifikowani piloci i załoga zapewnią bezpieczną, przyjemną i pouczającą przygodę.

Spotkaj się przed wschodem słońca i napij się kawy, obserwując, jak twój ośmiopiętrowy balon jest napompowany i przygotowany do lotu. Po odprawie bezpieczeństwa powinieneś być w powietrzu na czas, aby być świadkiem wschodu słońca. Wysokość nad ziemią będzie się różnić w zależności od odrywania wierzchołków drzew do wysokości 2 000 stóp, gdy pilot zmienia wysokość w poszukiwaniu korzystnych kierunków i prędkości wiatru. Gdy słońce wschodzi, krajobraz, roślinność i, jeśli masz szczęście, niektóre dzikie zwierzęta zapewnią wspaniałe możliwości fotograficzne!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Helicopter Tours

To nasza najpopularniejsza aktywność zewnętrzna - spektakularny lot nad jednymi z najbardziej malowniczych obszarów w kraju, takich jak Blyde River Canyon, Gods Window i Pinnacle. Na trasie latamy nad niektórymi zapierającymi dech w piersiach wodospadami znanymi w okolicy (które są jeszcze lepsze w miesiącach letnich po deszczach) jak Mac, Lisbon i Berlyn Falls. Zatrzymujemy się w prywatnym miejscu piknikowym, gdzie goście mogą doświadczyć atmosfery i są blisko natury, delektując się posiłkiem. Odjeżdża z Royal Malewane Airstrip (15 minut od domku).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golf

Hotel Royal Malewane położony jest w dzikim i pięknym Parku Narodowym Greater Kruger. Ekskluzywny Leopard Creek Country Club, z innowacyjnym kursem zaprojektowanym przez Gary Player, znajduje się na południowej granicy Parku Kruger. Każda dziura jest tak malownicza i ekscytująca jak druga z rzeką Krokodyla działającą jako niezwykłe zagrożenie dla wody na podpis Leopard Creek, par-5 13. Malowniczy lot helikopterem na pole golfowe, dopasowany sprzęt do golfa oraz możliwość obserwacji zwierząt na polu sprawiają, że jest to naprawdę niezapomniana runda.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Back Trails

Szlaki konne prowadzone są na Hoedspruit Wildlife Estate. Rezerwat jest domem dla szerokiej gamy ptaków i zwierząt, takich jak żyrafa, kudu, wildebeest, guzik, impala i wiele innych równin gry. Początkujący, zaawansowani i zaawansowani zawodnicy są mile widziani. Wycieczka trwa około półtorej godziny i zostaniesz przeniesiony drogą do Wildlife Estate, która jest 45 minut od loży. Jazda podąża ścieżkami gry, przez koryta rzeki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Canyon Cruise

Wybierz się na wspaniały rejs po zaporę Blyde położonej w zapierającym dech w piersiach kanionie rzeki Blyde. Rejs obejmuje lekki lunch lub piknik na pokładzie oraz możliwość poznania geologii, dzikiej przyrody i biologii tego wyjątkowego obszaru. Rejs trwa około półtorej godziny i odjeżdża po porannym jeździe gry i śniadaniu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Royal Malewane

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania