WeTu Analytics

Sabi Sabi Bush Lodge

Głęboko w buszu z widokiem na wododło i otwartą równinę, leży domek, który pulsuje w rytm bicia serca Afryki. To jest Bush Lodge, przesiąknięty tradycją, żywy i ciepły, Sabi Sabi z „Today”. Dzięki historii trwającej ponad 40 lat, domek zyskał reputację „luksusowego domu w buszu”, doskonałości usług i bezproblemowej uwagi osobistej. Tradycyjny styl safari prezentuje tętniące życiem i eklektyczne połączenie mebli i wystroju zdobione ze wszystkich zakątków kontynentu afrykańskiego.

Aby zachować prywatność i intymność, domek posiada łącznie 25 apartamentów, w tym 2 luksusowe wille i apartament typu deluxe Mandleve.

Dwie przestronne wille typu Luxury Villas obejmują główną sypialnię z łazienką, drugą sypialnię z łazienką, prywatny basen, salon biblioteczny oraz piękne patio z widokiem na wododziurę. Apartamenty są klimatyzowane i wyposażone w luksusową pościel oraz klasyczne skórzane i drewniane meble.

Luksusowy apartament typu deluxe suite Mandleve oferuje prywatny mały basen oraz luksusowe wnętrza z niekończącym się widokiem na okolicę. Jest to klimatyzowany apartament typu suite z łóżkiem typu king-size, przestronną łazienką, salonem, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz ekspresem do kawy Nespresso.

Bush Lodge został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wystarczająco dużo miejsca na relaks, relaks i delektowanie się spokojem buszu. Dwa baseny i duże zadaszone pokłady widokowe zwisające koryto rzeki Msuthlu są zaproszeniem do ochłodzenia się w przefiltrowanej wodzie lub usiąść w komforcie podczas rozgrywania gry na dobrze wykorzystanej patelni. Znakomicie umeblowany salon, atrium i kameralny bar to idealne miejsca spotkań dla przyjaciół starych i nowych. Spa Amani w Bush Lodge stanowi dodatkową pobłażliwość. Oferuje on doskonałe doznania afrykańskiego spa.

Domek jest przyjazny dla rodzin, a dzieci w każdym wieku mogą korzystać z centrum EleFun Centre, w pełni wyposażonego obiektu dla dzieci. Ciekawe, ekologiczne działania, w tym praktyczne „edutainment” dla kilku odrębnych grup wiekowych, są projektowane i nadzorowane przez wykwalifikowanych specjalistów ds. opieki nad dziećmi. Pięknie zaplanowane centrum jest strategicznie rozmieszczone w otoczeniu loży, minimalizując wszelkie niedogodności dla dorosłych gości. Rodzice mogą odpocząć i cieszyć się prywatnym czasem, wiedząc, że ich dzieci są bezpieczne i szczęśliwe, rozkoszując się własnym, odpowiednim do wieku, zabawnym doświadczeniem bushveld, stając się jutrzejszymi konserwatywami.

Sabi Sabi znajduje się na terenie rezerwatu przyrody Sabie Game Reserve, uznanego „gorącego miejsca” bioróżnorodności, która stanowi zadziwiającą różnorodność dzikich zwierząt — w tym ponad 200 ssaków i 300 gatunków ptaków. Poranne i wieczorne safari są uprawiane w otwartych pojazdach safari, z bliskimi napotykami Big 5 jest regularnym zjawiskiem. Świadomość ekologiczna spacerowe safari dodaje dodatkowego wymiaru do doświadczenia buszu, pozwalając na bliskie spojrzenie na fascynujące mniejsze stworzenia z bushveld.

Utrzymując głęboki szacunek i więź z pustynią, wielokrotnie nagradzany Bush Lodge słusznie zajął swoje miejsce jako jedno z najlepszych miejsc na świecie safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sabi Sabi Bush Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania