WeTu Analytics

Singita Lebombo Lodge

Game drives

Codzienne napędy gier z profesjonalnymi przewodnikami i trackerami stanowią doskonałą okazję, aby zbliżyć się do niesamowitych zwierząt Afryki, podczas gdy późne popołudniowe dyski ujawniają nieuchwytną magię nocnej Afryki. Wszystkie nasze safari w Parku Narodowym Singita Kruger prowadzone są w Land Rovers z maksymalnie sześciu gości na pojazd. Jeśli jednak życzysz sobie pełnej prywatności, możesz wynająć prywatny pojazd na tej podstawie. Korzystanie z wyłącznego obiektu Land Rover należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem i w zależności od dostępności. Ceny są dostępne na życzenie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Safari Walks

Walking safari to niesamowity sposób, aby doświadczyć krzaka z bliska i osobistego. Twój przewodnik ekspercki i tracker będą Ci towarzyszyć podczas śledzenia zwierząt pieszo przez pustynię i odkrywania wspaniałych roślin i krajobrazów wokół ciebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Swimming

Głównymi obszarami schronisk w Singita Sweni i Lebombo Lodges są przestronne baseny, z których każdy jest zachwycającym miejscem na malowniczej pustyni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Być może nie ma bardziej transcendentalnego doświadczenia niż patrzenie na pełne niebo błyszczących gwiazd. Człowiek miał romans z nocnym niebem od wieków i z bardzo małym zanieczyszczeniem i światłami miasta, które by umniejszały gwiazdom, twój widok na niebiosa będzie krystalicznie czysty — nic pomiędzy tobą a rozległym afrykańskim niebem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fitness Area

Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażone centrum fitness. Każdy obiekt zapewnia malownicze widoki na krzak, dzięki czemu możesz mieć oko na akcję na zewnątrz podczas pracy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wellness Area

Filozofia odnowy biologicznej Singita przenosi osobiste odmładzanie na poziom wykraczający poza wszelkie zabiegi, które wcześniej doświadczyłeś. Wszystkie nasze spokojne uzdrowiski, w których natura zapewnia swój wyjątkowy spokój, stanowią ostateczną ucieczkę, z pewnością przywróci równowagę i spokój ciału i umysłu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Singita Community Culinary School Cooking Classes

Szkoła Kulinarna Singita to program partnerski, który produkuje co roku 10 międzynarodowych wykwalifikowanych kucharzy komunalnych.

Szkoła ma teraz nowe, nowoczesne studio demonstracyjne w Singita Lebombo Lodge, gdzie goście mogą wziąć udział w przygotowanej wcześniej lekcji gotowania prowadzonej przez profesjonalnego, wykwalifikowanego szefa kuchni. Goście mogą przygotowywać popularne, tradycyjne dania kuchni południowoafrykańskiej lub przysmaki z menu tapas szefa kuchni Liama Tomlina.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Wine Boutique

Jako jeden z najbardziej wpływowych nabywców wina w Republice Południowej Afryki, w piwnicach Singita znajdują się jedne z najbardziej poszukiwanych prywatnych rezerwatów i zabytkowych win, które kraj ma do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy jesteś koneserką, czy po prostu delektujesz się okazjonalnym kieliszkiem wina, nasi doświadczeni sommelierzy zachwycają wprowadzeniem gości do szerokiej gamy odmian z całego świata.

Przez Singita Premier Wine Direct goście mogą kupować wina z naszych piwnic: albo być zabrane do domu pod koniec podróży lub wygodnie dostarczone do ich drzwi. Jako dodatek do zakupów w piwnicy, zabezpieczyliśmy przydziały bardzo ograniczonych, poszukiwanych win, w tym win „Ikony”, „Single Vineyard” i „Limited Release”, bezpośrednio z wiodących winnic w Republice Południowej Afryki. Jest mało prawdopodobne, aby wina te były przechowywane w piwnicach z regulacją temperatury, były dostępne nigdzie indziej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Singita Lebombo Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania