WeTu Analytics

Thornybush Game Lodge

Elegancka i ekskluzywna, Thornybush Game Lodge oferuje kompletny pakiet dla gości indywidualnych, rodzinnych wakacji, wycieczek firmowych, małych grup lub ślubnych ekstrawagancji. Hotel Thornybush Game Lodge oferuje wspaniałe safari o świcie i zmierzchu, ekskluzywne spa, wykwintne dania, najlepsze wina na świecie oraz ekskluzywne zakwaterowanie. W pełni wyposażone centrum konferencyjne dla sześćdziesięciu delegatów uzupełnia obraz.

Do czterdziestu osób można zakwaterować w klimatyzowanym luksusie w obiekcie Thornybush Lodge, w osiemnastu luksusowych apartamentach i dwóch bogato proporcjonalnych apartamentach rodzinnych.

Luksusowe apartamenty są doskonale wyposażone i urządzone w luksusowym stylu pasującym do tego pięciogwiazdkowego domku. Uspokajające, wyciszone odcienie i ciemne drewno są wykorzystywane w celu poprawy spokojnej atmosfery otoczenia, a meble i akcesoria są najwyższe standardy. W łazience znajduje się podwójna umywalka, duża wanna z widokiem na sawanny oraz prysznice wewnątrz i na zewnątrz.

Wszystkie apartamenty dysponują drewnianymi pokładami, z wygodnymi miejscami do siedzenia, z widokiem na rezerwat i wodotwór. Tutaj możesz poświęcić trochę czasu, aby zebrać swoje myśli, złapać czterdzieści mrugnięć lub zaktualizować swój dziennik, ciesząc się korzyściami płynącymi ze świeżego powietrza, słońca i spokojnej okolicy.

Apartamenty rodzinne dysponują prywatnym małym basenem na tarasie. Kolejnym dodatkowym w tych apartamentach jest salon, w którym znajduje się śpiąca kanapa, aby pomieścić dwoje dzieci. Te duże wille mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby dorosłe i dwójkę dzieci poniżej dwunastu lat lub 3 osoby dorosłe. Oprócz tego, że apartamenty rodzinne są bardziej przestronne i urządzone w tym samym eleganckim stylu, co apartamenty jednoosobowe.

W obiekcie Thornybush Game Lodge organizowane są rozmaite zajęcia dla dzieci, podczas rezerwacji zakwaterowania zapisz się do programu „Ranger in Training”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Thornybush Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania