WeTu Analytics

Thornybush Game Lodge

Luxury Suites

(18 pokoje)

Luksusowe apartamenty są doskonale wyposażone i urządzone w luksusowym stylu pasującym do tego pięciogwiazdkowego domku. Uspokajające, kolory ziemi są wykorzystywane w celu poprawy spokojnej atmosfery otoczenia, a meble i akcesoria są najwyższe standardy. W łazience znajduje się podwójna umywalka, duża wanna z widokiem na Savannah oraz prysznice wewnątrz i na zewnątrz. Wszystkie apartamenty typu suite są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz ekspres do kawy.

Wszystkie apartamenty dysponują drewnianymi pokładami, z wygodnymi miejscami do siedzenia, z widokiem na rezerwat i wodotwór. Tutaj możesz poświęcić trochę czasu, aby zebrać swoje myśli, złapać czterdzieści mrugnięć lub zaktualizować swój dziennik, ciesząc się korzyściami płynącymi ze świeżego powietrza, słońca i spokojnej okolicy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Suite

(2 pokoje)

Apartamenty rodzinne dysponują prywatnym małym basenem na tarasie. Kolejnym dodatkowym w tych apartamentach jest salon, w którym znajduje się śpiąca kanapa, aby pomieścić dwoje dzieci. Te duże wille mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby dorosłe i dwójkę dzieci poniżej dwunastu lat. Oprócz tego, że apartamenty rodzinne są bardziej przestronne i urządzone w tym samym eleganckim stylu, co luksusowe apartamenty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Thornybush Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania