WeTu Analytics

Thornybush Game Lodge

Early morning and late afternoon game drives

Dzień zaczyna się, gdy świt pęka nad afrykańskim buszkiem. Po porannym pobudce Goście mogą delektować się kawą, herbatą i sucharkami na głównym pokładzie. Wkrótce po tym odejdziesz w otwartym Land Cruiser z doświadczonymi przewodnikami i trackerami, którzy podzielą się swoją rozległą wiedzą na temat buszu. Napędy te są podejmowane czasami najlepiej nadaje się do oglądania gier, które różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj rozpoczyna się wcześnie rano. W stosownych przypadkach możesz zostać zaproszony z pojazdu, aby zobaczyć tory, zbadać niektóre rośliny i śledzić spoor.

Popołudniowy napęd gry poprzedza podwieczorek i rozciąga się wieczorem, aby zobaczyć rzadko spotykane nocne gatunki za pomocą pochodni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bush Walks

Po obfitym śniadaniu serwowane jest z powrotem w obozie lub w korycie rzeki lub w krzaku. Goście mogą wybrać się na spacery dostosowane do ich zainteresowań i poziomu sprawności fizycznej, a towarzyszy im uzbrojony strażnik i tropiciel.

Spacery pozwalają gościom zobaczyć niektóre z mniejszych stworzeń buszu, a także dowiedzieć się więcej na temat flory i fauny regionu, a także na bardziej szczegółowe śledzenie ścieżek.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Balloon Excursion

Godzinny lot przez malowniczy, Lowveld odcinek rzeki Blyde. Gdy słońce wschodzi, krajobraz, roślinność i, jeśli masz szczęście, niektóre dzikie zwierzęta zapewnią możliwości fotograficzne. Spotting gry nie może być zagwarantowany, ale w większości lotów widzimy grę na równinach, takich jak żyrafa i wildebeest. Zasady i warunki obowiązują - dodatkowy koszt.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Africology Spa

Africology to wiodąca firma zajmująca się naturalnymi, ekologicznymi i holistycznymi uzdrowiskami i pielęgnacją skóry w Republice Południowej Afryki, z sukcesem wykraczającym poza granice międzynarodowe, takie jak USA, Europa i Wielka Brytania. Africology w swoim podejściu wykorzystuje wyłącznie wszystkie naturalne składniki, które są biologicznie identyczne z biologią, skutecznie zwiększając integralność skóry, jednocześnie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się.

Nasze preparaty produktowe i zabiegi uzdrowiskowe inspirowane są mądrością tradycyjnych uzdrowicieli Afryki i świętują tętniące życiem dziedzictwo Afryki, społeczności i życie roślin. Naszym celem jest zawsze zapewnienie, że ciało i biologia są traktowane w harmonii, jednocześnie ciesząc się prawdziwie autentyczną afrykańską ofertą.

95% naszych produktów jest Vegan Friendly, nie testujemy na zwierzętach, a nasze produkty są certyfikowane dla środowiska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Thornybush Community Project

Goście mogą odwiedzić projekt społeczny obejmujący lokalne inicjatywy w celu świadczenia usług lokalnym społecznościom. Regulamin dostępny na życzenie. Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Thornybush Game Lodge - Children's Activity

Thornybush Game Lodge wita dzieci w każdym wieku. Dzieci poniżej 12. roku życia otrzymują specjalny plecak w dniu przyjazdu i są zapraszane do wzięcia udziału w wielu dostępnych zajęciach. Zajęcia i godziny zostaną omówione z rodzicami po przyjeździe. Za dodatkową opłatą w spa Thornybush Amani oferowane są zabiegi dla dzieci.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Thornybush Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania