WeTu Analytics

The Plettenberg

Double Room

Elegancko urządzone pokoje dwuosobowe w hotelu The Plettenberg są indywidualnie urządzone i obejmują przestronną sypialnię z łazienką.

Klimatyzacja we wszystkich pokojach zapewnia najwyższy komfort gościom. Maksymalnie dwie osoby na pokój. Każdy pokój dwuosobowy waha się w zakresie od 30 do 45 m2.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double Rooms

Każdy z nich dysponuje własną częścią wypoczynkową, sypialnią z łazienką, a także klimatyzacją w całym budynku. Pokoje dwuosobowe są indywidualnie urządzone, aby odzwierciedlić morskie otoczenie otaczające hotel.

Widoki na nieskazitelne ogrody w hotelu The Plettenberg różnią się między każdym luksusowym pokojem dwuosobowym. Maksymalnie dwie osoby na pokój. Udogodnienia w luksusowych pokojach dwuosobowych o powierzchni od 35-70m2.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double Sea View

Z sześciu luksusowych pokoi dwuosobowych z widokiem na zatokę Plettenberg i otaczający ocean roztacza się widok na okolicę.

Każdy pokój jest tak wyjątkowy, jak jego widok, z wyrafinowanym indywidualnym schematem wystroju i oferującym najwyższy komfort z częścią wypoczynkową, kabiną prysznicową i klimatyzacją w całym budynku.

Goście mogą tu podziwiać wspaniałe odcienie zachodu słońca ze swoich pokoi, i uzyskać bliższy widok, gdy strąki wielorybów lub delfinów zbliżają się do zatoki.

Luksusowe pokoje dwuosobowe z widokiem na morze mają powierzchnię od 38-54m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suite

Z gustownym wystrojem inspirowanym widokami na zatokę Plettenberg Bay, każdy z pięciu apartamentów oferuje indywidualną paletę dla gości.

Oddzielny salon, sypialnia z łazienką oraz klimatyzacja w całym budynku oferują luksus i komfort dla gości, pozwalając im zrelaksować się i cieszyć się hotelem i obsługą.

Apartamenty mają wielkość od 48-70m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Suite

Z siedmioma indywidualnie urządzonymi apartamentami typu Premier Suites do wyboru w The Plettenberg, goście z pewnością będą cieszyć się wszystkimi wariantami tych pokoi. Każdy apartament typu premier suite oferuje widok na okolicę, z którego można podziwiać francuskie drzwi.

Każdy przestronny apartament typu premier suite oferuje oddzielny salon, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz sypialnię z łazienką. W całym budynku znajduje się klimatyzacja.

Apartamenty Premier mieszczą się w granicach 50-78m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Plettenberg

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania