WeTu Analytics

The Plettenberg

Restaurant at The Plettenberg

Wewnętrzna część jadalna oferuje piękne widoki na basen i ocean, podczas gdy odkryty taras jest idealny na kolacje na świeżym powietrzu, z hipnotyzującymi widokami na ocean - szczególnie o zachodzie słońca.

Zgodnie ze swoją nazwą restauracja słynie z bogactwa oceanicznego, czerpiąc inspirację z bogatego życia morskiego, które można znaleźć w zatoce Plettenberg. Zespół kuchni, kierowany przez szefa kuchni Kyle'a Macaskilla, przygotowuje innowacyjne, zrównoważone dania z owoców morza, a także szeroki wybór mięs i warzyw. Ściśle współpracując z lokalnymi dostawcami, składniki są zawsze sezonowe i utrzymywane na doskonałym poziomie jakości.

Stworzony przez Kyle"a, aby odzwierciedlić smak zatoki, autorskie dania w restauracji obejmują różnorodne eleganckie owoce morza, Opcje mięsne i wegetariańskie ze starannie dobraną kartą win uzupełniającą doznania kulinarne. Menu przy basenie zaprasza na obfite dania. Goście mogą również zarezerwować popołudniową herbatę.

Godziny otwarcia
Śniadanie: 07h00 do 10h30
Menu podwieczorek: 12h00 do 17h00
Lunch/ Kolacja: 12:00 do 22h00

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Sandbar

Hotel The Sandbar usytuowany jest przy The Sun Lounge of The Plettenberg i oferuje wykwintny, nowoczesny bar koktajlowy oraz salon, który odwiedzany jest przez lokalnych patronów, a także południowoafrykańskich, którzy wybierają się na wakacje w zatoce Plettenberg.

Szklana, biała skóra, marmur i naturalny dąb łączą się z efektownym designem, podkreślonym przez sprytne oświetlenie. Duże panele fotograficzne na ścianach oferują zewnętrzną perspektywę zatoki Plettenberg.

Przez cały dzień hotel The Sandbar jest idealnym miejscem na spotkanie przy drinku i herbacie, a wieczorami jest idealnym miejscem na delektowanie się wielokrotnie nagradzanymi południowoafrykańskimi winami, rozmaitymi szampanami oraz wyśmienitymi koktajlami.

Godziny otwarcia
Codziennie od 11h00 do 23h30

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tea Time

Nasza renomowana podwieczorek serwowana jest z najlepszym wyborem herbat lub kawy, a także MCC lub szampana na życzenie.

Niezależnie od tego, czy świętujesz zaręczyny, baby shower, urodziny lub bar micwę, czy imprezę firmową, możemy dostosować wydarzenie do Twoich potrzeb i zaoferować idealne miejsce do zrobienia - czy to w Blue Wing z widokiem na morze 180 stopni, na tarasie naszej restauracji lub kameralnym Summer Lounge.

REZERWACJE NIEZBĘDNE

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Plettenberg

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania