WeTu Analytics

The Plettenberg

Double Room

Pokoje dwuosobowe są elegancko urządzone i odznaczają się indywidualnym wystrojem. Obejmują one przestronną sypialnię z łazienką.

Klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe we wszystkich pokojach zapewniają najwyższy komfort. Maksymalnie dwie osoby na pokój. Każdy pokój dwuosobowy ma wielkość od 30 do 45 m2.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double Rooms

Każdy z nich dysponuje częścią wypoczynkową, sypialnią z łazienką, a także klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym. Pokoje dwuosobowe są indywidualnie urządzone, aby odzwierciedlać morską atmosferę otaczającą hotel.

Z każdego luksusowego pokoju dwuosobowego roztacza się widok na nieskazitelne ogrody. Maksymalnie dwie osoby na pokój. Udogodnień w luksusowych pokojach dwuosobowych, które wahają się od 35-70m2.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double Sea View

Z sześciu luksusowych pokoi dwuosobowych z widokiem na przepiękną zatokę Plettenberg i otaczający ocean roztacza się widok na okolicę.

Każdy pokój jest tak wyjątkowy jak jego widok, z wyrafinowanym indywidualnym wystrojem i oferuje maksymalny komfort z częścią wypoczynkową, kabiną prysznicową oraz klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym w całym budynku.

Goście mogą podziwiać wspaniałe barwy zachodu słońca z pokoi i uzyskać bliższy widok, gdy strąki wielorybów lub delfinów poruszają się w kierunku zatoki.

Luksusowe pokoje dwuosobowe z widokiem na morze mieszczą się w zakresie od 38-54 m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suite

Pięć apartamentów odznaczają się gustownym wystrojem inspirowanym widokiem na zatokę Plettenberg. Każdy z nich oferuje indywidualną paletę.

Do dyspozycji Gości jest oddzielna część wypoczynkowa, sypialnia z łazienką oraz klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe, które zapewniają Gościom luksus i komfort, umożliwiając im relaks i korzystanie z hotelu i usług.

Apartamenty wahają się między 48-70m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Suite

Z siedmioma indywidualnie urządzonymi apartamentami Premier Suites, z których można wybrać hotel The Plettenberg, goście z pewnością docenią wszystkie warianty tych pokoi. Z każdego apartamentu typu premier suite roztacza się widok na okolicę, którą można podziwiać przez francuskie drzwi.

Każdy przestronny apartament typu premier suite oferuje oddzielny salon, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz sypialnię z łazienką. W całym budynku zapewniono klimatyzację i ogrzewanie podłogowe.

Apartamenty Premier mieszczą się w rozmiarze między 50-78m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Plettenberg

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania