WeTu Analytics

Mosaic Lagoon Lodge

Ukryte wśród starożytnych drzew mlecznych, odkryj miejsce niezwykłego piękna do kontemplacji i przygody. Położony w pobliżu malowniczej wioski Stanford, Mosaic jest odpowiedzią na luksusowy afrykański domek sanktuarium.

Jeden z najlepszych ukrytych klejnotów RPA na wybrzeżu Cape Whale, Mosaic znajduje się na Hermanus Lagoon, przy dziewiczej plaży Walker Bay na Atlantyku i oferuje wspaniałe widoki na góry Overberg. Mosaic to butikowy ośrodek, w którym luksus jest spleciony ziemskim pięknem i niebiańskim nocnym niebem.

Jak sama nazwa wskazuje, Mosaic oferuje najbardziej wieloaspektowe doświadczenie w obszarze z 1000 hektarów terenów chronionych i ponad 3 km pierzei nad piękną laguną Hermanus. Zajęcia w Mosaic obejmują zanurzenie się w niesamowitych kwiatach fynbos i ptakach w Cape Floral Kingdom, rejsy po lagunach, wspaniałe plaże, fascynujące życie morskie i jedne z najpiękniejszych krain winnych na świecie. Jest to zwieńczona ciepłym uśmiechniętym personelem serwującym świeżą kuchnię połączoną z pysznym południowoafrykańskim winem. Hotel Mosaic jest również centralnie położony w pobliżu obserwowania wielorybów, wycieczek morskich, nurkowania w klatce z rekinami i odkrywania regionu winiarskiego Overberg oraz doskonałej lokalizacji dla miłośników przyrody i aktywności.

W hotelu LAGOON LODGE mieści się zaledwie pięć apartamentów w stylu safari wplecionych w starożytny gaj mleczny las. Rozpieszczany pobyt tutaj jest all inclusive z posiłkami, atrakcjami przygodowymi i napojami domowymi, wino/piwo/alkoholowymi. W spa Mosaic Rain można poddać się relaksującym masażom, zabiegom na skórę i paznokcie (wewnątrz lub na zewnątrz), które można zamówić przy użyciu ekologicznych produktów marki Rain Africa (za dodatkową opłatą).

Po odrobince obserwacji ptaków z zacisznej werandy, udać się w dół promenady pod baldachimem drzew do basenu z podgrzewaną wodą z widokiem na góry i lagunę, gdzie można dostrzec ulubione ptaki wodne. Napoje i posiłki są wspólne na świeżym powietrzu lub w jadalni przy kominku, który ogrzeje duszę.

Kuchnia w Mosaic jest świeże, smaczne i kreatywne opanowanie naszego szefa kuchni, naszego piekarza, ogrodnika i lokalnych producentów. Śniadanie obejmuje świeżo upieczone babeczki, domowe dżemy, świeże owoce i gorące posiłki. Lunch serwowany jest na świeżym powietrzu lub wokół płonących ognisk, gdy w powietrzu panuje chłód. Wspaniałe kolacje przygotowywane są przez szefa kuchni i zbudowane wokół ekologicznych warzyw z ogrodu i lokalnych produktów sezonowych... i najlepiej w połączeniu z wyśmienitym południowoafrykańskim winem z piwnicy Mozaiki!

A gdy zapada wieczór, są świadkami wykwintnych kolorów słońca nad laguną i wspaniałej przestrzeni wypełnionej gwiazdami południowoafrykańskiego nieba.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mosaic Lagoon Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania