WeTu Analytics

Mosaic Lagoon Lodge

4x4 Beach Excursions to adjacent Walker Bay Beach

Lokalizacja ustawia Mosaic oprócz wszystkich innych, z Walker Bay obok. Z Lagoon Lodge wsiądź na otwarty pojazd 4x4 i odkryj fynbos, ptaki oraz dziewiczą plażę Walker Bay i rezerwat przyrody i podziwiaj piękne zachody słońca nad oceanem. Kanapki i napoje serwowane są podczas oglądania atrakcji fascynującego życia morskiego.

Między czerwcem a grudniem, południowe prawe wieloryby migrują z Antarktydy do schroniska Walker Bay do sądu, kolega i cielaka. Wieloryby można oglądać ze szczytu wydm piaszczystych, popijając ulubiony napój. Od września do listopada to szczyt sezonu wielorybów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Quad Biking on Mosaic

Wycieczki na quad-bike z przewodnikiem zabierze Cię zwiedzanie przez fynbos odziane wzgórza, bagna laguny i plamienia fantastycznych ptaków. Przejedź wzdłuż krawędzi laguny lub do wysokich punktów na Mozaice z 360-stopniowym widokiem na ocean, lagunę i góry. Profesjonalne przewodniki Mozaiki sprawiają, że zawiłości tworzenia ożywają.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boat Cruise on the Hermanus Lagoon

Wsiadaj do „Lady Stanford” od brzegu Stanford nad rzeką Kleinr na wycieczkę wśród ptaków wodnych i górujących Overberg. Napoje i przekąski serwowane są podczas rejsu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kayaking on the Hermanus Lagoon

Glide w kajaku nad laguną, aby spotkać wspaniałe niebieskie żurawie i ptaki wodne w naturalnej mokradnej mokradła w Mosaic, która jest ogłoszonym sanktuarium ptaków. Lub kajak do ujścia laguny do pięknego białego piasku Grotto Beach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Milkwood Spa at Mosaic

Mozaika to miejsce, aby skupić się na wellness umysłu, ciała i duszy, dzięki czemu możemy żyć pełnią życia i delektować się wszystkim, co jest dobre. Jest to miejsce otoczone podziwem inspirującym stworzeniem, odkrywać przyrodę, oddychać świeżym powietrzem, zaangażować się w zdrowe działania, wzmocnić się zdrowym jedzeniem i odmłodzić się w MOSAIC Milkwood Spa.

Używamy wyłącznie wysokiej jakości naturalnych produktów spa pochodzenia afrykańskiego. Są one pakowane w ekstrakty roślinne, przeciwutleniacze i oleje omega, które odżywiają naszą skórę i stymulują zmysł węchu. Zabiegi na twarz wykonywane są z najwyższej jakości produktów Elemis i maszyną Elemis BIOTEC dla uzyskania gładkich rezultatów skóry.

Zabiegi spa mogą być wewnątrz naszego zewnątrz pod prywatnym bujnym baldachimem liści mlecznego z widokiem na lagunę, gdzie można również korzystać z gorącego orzeźwiającego prysznica na świeżym powietrzu. Miękka muzyka i dźwięki ptaków ułatwiają relaks, ponieważ nasz znakomity terapeuta Cię rozpieszcza. Zanurz się w spa MOSAIC Milkwood, gdzie będzie można pielęgnować w stanie odnowy biologicznej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spectacular Flora on Mosaic

Cape Floral Kingdom jest prawdziwym cudem świata, mając najbogatszą gęstość gatunków roślin na ziemi ∙ 8,600 z prawie 6.000 występujących nigdzie indziej na ziemi. Fynbos, Afrikaans dla „drobnego krzewu”, to unikalny rodzaj roślinności, która powstała miliony lat temu z popiołów lasów stresowanych suszą. Będziesz prowadzony wzdłuż krawędzi laguny i terenów podmokłych, aby odkryć skomplikowane relacje roślinno-zwierzęce i znaczenie zachowania tego wyjątkowego królestwa kwiatowego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fantastic Bird Watching on Mosaic - Almost 200 species

Niezależnie od tego, czy oglądanie ptaków z prywatnego tarasu, czy na spacerze z przewodnikiem lub quadem, ptaki w Mosaic zachwycają entuzjastami. Ponad 140 gatunków ptaków jest domem dla Mozaiki. Ptaki wodne wzdłuż linii brzegowej są tak liczne, jak gatunki, które znajdują się na fynbos pokryte wapiennymi grzbietami. Niebieskie żurawie gniazdo w sanktuarium ptaków w Lagoon Lodge, flamingi przemierzają lagunę jest masa, Pied zimorodki można obserwować polowanie na jedzenie i sowy są zauważane dzień i noc. Sprawdź naszą pełną listę ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Area Activity - Archeological Cave Tour

Tuż obok wybrzeża od Mozaiki znajduje się jedno z najważniejszych zabytków archeologicznych w Przylądku Zachodnim, Jaskinia Klipgat. Ten system jaskiń powstał miliony lat temu i uważa się, że został zajęty przez ludzi do 70 tysięcy lat temu. Ludzie KhoikHoi zajmowali ten system jaskiń i żyli w tym czasie na skorupiakach i zwierzętach. Goście mogą zwiedzać jaskinię i wybrać się na spacer po plaży o długości 8 km, podziwiając zachód słońca na plaży i wycieczkę 4x4 z powrotem do Mosaic.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Area Activity - Whale watching & Marine Ocean Tours

Od czerwca do grudnia południowe prawe wieloryby migrują z Antarktydy do południowego krańca Afryki do dworu, kolegów i cieląt. Walker Bay to najlepsze miejsce na świecie, aby zobaczyć te ogromne ssaki. Ta podróż zabierze Cię łodzią w poszukiwaniu Marine Big 5: Wieloryby, Great White Shark, Pingwin afrykański, Cape Futro Seal i delfinów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Area Activities - Shark Cage Diving

Poznaj krąg życia morskiego na tej wycieczce łodzią, która zabierze Cię do Shark Alley, między Dyer Island i Geyser Rock, do domu 60 000 Cape Fur Seals. Wielkie białe są oglądane z łodzi i w bezpiecznej klatce tuż pod powierzchnią wody. Doświadczenie bycia oko w oko z tymi wielkimi stworzeniami jest po prostu ekscytujące!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Area Activity - Scenic Tour by plane

Latanie nad Zatoką Walker daje jeden z najbardziej spektakularnych widoków na świecie na góry, białe piaszczyste plaże, wydmy i życie morskie. Z powietrza, można zrozumieć ogromny rozmiar południowych Wielorybów i miejmy nadzieję, że spojrzą na cielę, który uczy się lob-ogon lub łamać. Niesamowite loty malownicze są dostępne przez cały rok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mosaic Lagoon Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania