WeTu Analytics

Wilderness Little Mombo

Najważniejsze

Ekskluzywny, kameralny obóz idealny dla grup i rodzin.
Prawdopodobnie najlepsze miejsce do oglądania gier przez cały rok w Botswanie, z wyjątkowymi obserwacją drapieżników i ofiar.
Coroczne zalewy tworzą naturalną barierę, która ogranicza zwierzęta do prywatnego obszaru dzikiej przyrody Mombo, podczas gdy niezwykła koncentracja dużych kotów latem, kiedy gatunki zdobyczy mają młode, oznacza, że Little Mombo jest słusznie znane jako „Miejsce obfitości” ze względu na całoroczną obfitość dzikich zwierząt.
Wielokrotnie nagradzany, odpowiedzialny i luksusowy obóz safari w sercu wspaniałej Delty.

Przeznaczenie: Kameralny, ekskluzywny, niezwykły. Wilderness Little Mombo, latarnię turystyki konserwatorskiej, pozostawia lekki ślad w dzikim, wspaniałym rezerwacie dzikich zwierząt Moremi w Botswanie. Ta część delty Okavango słynie z wyjątkowego oglądania dziczyzny, szczególnie latem, kiedy naturalnie gromadzą się tu wszelkiego rodzaju gatunki, mieszanka siedlisk przyciągających duże stada, a następnie drapieżniki w ogromnej liczbie i różnorodności.

Dziewicze równiny zalewowe, meandrujące kanały i wyspy otoczone palmami tworzą Eden, który jest deltą Okawango - wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, gdzie woda jest tak czysta i czysta, że można ją pić.

Doświadczenie: Obserwacje dzikiej przyrody w Wilderness Little Mombo są niezrównane. Spotkaj zdrowe populacje drapieżników, duże stada słoni i bawołów oraz obfitość zwierząt kopytnych. Zbliżenie na dziką przyrodę w obozie lub w jego pobliżu lub w ukryciu są powszechne, ale nic nie przebije dreszczyku emocji związanych z oglądaniem gier poza obozowiskiem - czy to samochodem, czy z helikoptera*.

Doświadczenie na obozie jest równie satysfakcjonujące, z zabiegami spa, zaplecze fitness, fascynująca biblioteka i zachęcający basen dzielony z siostrzanym obozem Wilderness Mombo. Skóra jest idealnym miejscem, aby spędzić popołudnie i pozwolić dzikiej przyrodzie przyjść do Ciebie. Dni kończą się spokojnymi wieczorami na pokładzie i nocami pod gwiazdami.

Podobnie jak większy siostrzany obóz, posiłki w Wilderness Little Mombo koncentrują się wokół świeżych, lokalnych produktów, które są pyszne i łatwe dla środowiska.

[*obowiązują dodatkowe koszty]

Cel: Zasilany w 100% energią słoneczną i z systemem filtracji odwróconej osmozy na miejscu, który redukuje jednorazowy plastik do wody butelkowanej, Wilderness Little Mombo pozostawia lekki ślad na dziewiczym naturalnym otoczeniu. Po prostu przebywając z nami, goście są częścią naszej podróży, aby pomóc bronić, zachować i rozszerzyć dziką przyrodnię, na której działamy, pracując ramię w ramię z lokalnymi społecznościami.

Dzika przyroda: Prywatna dzika przyroda Mombo jest znany przez miejscową ludność Bayei jako „Miejsce Plenty”. Ten dziewiczy obszar delty Okavango przyciąga dziką przyrodę w wyjątkowej liczbie, od drapieżników, takich jak lwy i lamparty, po ogromne stada bawołów i słoni, i mniejsze, bardziej niezwykłe gatunki. Rzuć okiem na kokosie lub borsuka miodowego, lub paczki dzikich psów i koalicji gepardów, które czasami przemieszczają się po okolicy.

W delcie Okavango znajduje się ponad 400 gatunków ptaków, w tym specjalne, takie jak sowa rybacka Pel i zagrożony żuraw.

Wilderness Little Mombo: Obok siostrzanego obozu Wilderness Mombo, Little Mombo zostało przebudowane w 2018 roku. Z zaledwie czterema apartamentami, Wilderness Little Mombo oferuje ekskluzywne, kameralne safari. Idealnie nadaje się jako obóz dla grup przyjaciół i rodzin do ośmiu lat, jest połączony z Mombo podwyższonymi chodnikiem. Jednak goście hotelu Little Mombo mogą korzystać z prywatnego salonu, jadalni, kuchni i boma. Projekt stawia na pierwszym miejscu luksus, pozostając jednocześnie zrównoważonym, gościnność nie ma sobie równych, a spotkania z dziką przyrodą są jedyne w swoim rodzaju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Little Mombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania