WeTu Analytics

Little Mombo

Miejsce: Położony pod zacienionym baldachimem wspaniałych drzew szakalberry i kiełbasy, naprzeciwko Mombo po drugiej stronie wyspy Chief, znajduje się w słynnej Moremi Game Reserve Okavango Delta, leży Little Mombo. Ten magiczny obóz wychodzi na równinę zalewową, która jest gospodarzem zadziwiającej różnorodności dzikich zwierząt.

Zakwaterowanie: Odbudowany w 2018 roku, Little Mombo jest świętem naszego celu ochrony. Z zaledwie czterema apartamentami, Little Mombo jest mniejszą, bardziej intymną wersją swojego siostrzanego obozu. Z własnym salonem, jadalnią, kuchnią i boma, łączy się z Mombo przez podwyższone drewniane chodniki. Z innych udogodnień, takich jak Safari Boutique, spa, siłownia i basen okrągły wspólny z Mombo. Jego konstrukcja wyraża nieskrępowany (ale odpowiedni i zrównoważony) luksus pod płótnem, niezrównaną gościnność i światowej klasy spotkania z dziką fauną.

Przeznaczenie: Mała Mombo jest w 100% zasilana energią słoneczną, a ścieki są oczyszczane w naziemnej oczyszczalni ścieków. Aby ograniczyć zużycie wody butelkowanej, filtracja odwróconej osmozy na miejscu zapewnia gościom wysokiej jakości wodę pitną.

izolacja i czysta różnorodność odpowiedniej roślinności sprawia, że obszar ten jest idealny do dedykowanych działań na rzecz ochrony, aby zapewnić dziewicze siedliska i gęstą dziką faunę dla przyszłych pokoleń.

Unikalne punkty sprzedaży

Wspaniale mianowany obóz idealny dla intymnych grup
Znaleziono w strefie widokowej Okavango w Okavango
Wysokie stężenia równiny gry i ich drapieżników, w tym wszystkie duże koty

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Mombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania