WeTu Analytics

Mombo Camp

Miejsce: Delta, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, rozciąga się ponad dwa miliony hektarów (ponad 4,9 miliona akrów) terenów zalewowych, gdzie meandrujące kanały splatają wokół tysięcy wysp z frędzlami dłoni, gdzie czysta, pokryta liliami woda jest wystarczająco czysta do picia. Położony w słynnym rezerwatu gier Moremi Delta, w północno-wschodnim rogu wyspy Chief — niegdyś polowań przywódcy plemiennego — Mombo jest dziś latarnią ekoturystyki, pozostawiając lekki ślad w raju. Dzięki połączeniu siedlisk przyciągających duże stada, a następnie liczby i odmian drapieżników, odkryj, dlaczego Mombo, jest naprawdę „Matką wszystkich obozów”.

Wildlife: Mombo Wildlife Area jest znany jako „The Place of Plenty”, podkreślona przez ogromne stężenia równiny gry i drapieżników, które żyją tutaj. Należą do nich wszystkie duże koty, z których obserwacje lwa są częste. Leopard, cętkowana hyena, duże stada bawołów, słonia, żyrafa, błękitny wildebeest, zebra Burchella i więcej obfitują, podczas gdy gepard i afrykański dziki pies czasami poruszają się po okolicy. A może spojrzenie na jeden z rzadszych gatunków Afryki: być może pangolina lub borsuka miodowego.

Zakwaterowanie: Przebudowany w 2018 roku, przebudowując większość materiału, nasz flagowy obóz utrzymuje integralność swojego dziewiczego środowiska poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów, minimalny ślad ludzki i 100% stan słoneczny. Obiekt Mombo jest wzniesiony na drewnianych pokładach pod górowymi drzewami mangostowymi i figowymi. Z okien roztacza się widok na spektakularny teren zalewowy, który roi się od dzikich zwierząt. Osiem eleganckich, rozległe apartamenty gościnne świętuje historię i tradycje legendarnego oryginalnego obozu. Każdy apartament obejmuje kryty salon, oddzielną sypialnię i łazienkę, prysznice wewnątrz i na świeżym powietrzu, elegancką miedzianą wannę oraz prywatną salę na świeżym powietrzu z podwójnym łóżkiem, zatopioną kanapą, prywatnym basenem na lunge i werandą — wszystko to zanurza się głębiej w buszu i cuda prywatny obszar przemierzania.

Cel: Izolacja Mombo i sama różnorodność odpowiedniej roślinności sprawiają, że obszar jest idealny do dedykowanych wysiłków konserwacyjnych, aby zapewnić dziewicze siedliska i gęste zwierzęta dla przyszłych pokoleń.

Unikalne punkty sprzedaży

Prawdopodobnie najlepszy duży oglądanie gier w całej Afryce — znany jako „Miejsce Plenności”
Obfita ziemia myśliwska dla dużych lwów i uderzonego gwiazdą lamparta
Odpowiedzialno-luksusowy obóz safari w samym sercu Delty

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mombo Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania