WeTu Analytics

King's Pool

Miejsce: Nazwany na cześć skandynawskiej rodziny królewskiej, ten stylowy obóz wychodzi na lagunę King Pool i system rzeki Linyanti. Zajęcia obejmują przejażdżki dzienne i nocne, spacery z przewodnikiem oraz pobliskie skały, idealne do fotografowania ptaków i dzikich zwierząt. W porze suchej goście mogą spędzić sjestę oglądając grę schodzącą do picia w unikalnej podziemnej skórze, gdzie woda jest na wysokości oczu. Widzenie stóp słonia i pni niemal w zasięgu dotyku, podczas gdy bezpiecznie wewnątrz jest doświadczenie, które przekracza zwykłe safari.

Zakwaterowanie: Ten obóz w 100% zasilany energią słoneczną, ma siedem dobrze wyposażonych bliźniaków strzechą i płótno i jeden apartament, każdy z przestronną sypialnię i salon prowadzący do werandy, która wchłania się wspaniałe widoki na lagunę. Na terenie obiektu znajduje się basen, salon, biblioteka, jadalnia i przytulny bar, który jest stylowo położony na rozległych, wzniesionych pokładach w pobliżu brzegu wody. Na świeżym powietrzu „kgotla” na wieczorne posiłki pod gwiazdami.


Cel: Jednym z kluczowych celów obozu jest zapewnienie ciągłej ochrony kawałka ziemi w wyrzynarce obszaru ochrony Transfrontier Kavango-Zambezi, który ma zasadnicze znaczenie dla rozproszenia słoni i dzikich psów oraz występowania gatunków spadających, takich jak ryk i sobole antylopa.

Unikalne punkty sprzedaży

Raj dla ptaków w uznanym na arenie międzynarodowej IBA - Ważny obszar ptaków
Doskonała gra w sezonie suchym oglądanie koncentracji... stada słonia, lew, żyrafa, lampart i dziki pies
Zatopiona skóra oferuje zupełnie inną perspektywę na dzikiej fauny

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

King's Pool

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania