WeTu Analytics

Wilderness King's Pool

Standard Twin/Double Tents

(7 pokoje)

W samym sercu rezerwatu przyrody Linyanti, wygląd i styl Wilderness King's Pool zapewnia gościom możliwość przeżycia zmieniającej życie podróży, jednocześnie zwracając uwagę na ochronę różnorodności biologicznej Linyanti w tym samym czasie. Świętujemy romans historii obozu, zachowuje cechy tradycyjnego obozu safari - jednak, odnowiony autentyczny, ale nowoczesny, Styl Botswany został dodany zgodnie z nakresem głównego projektanta, Caline Williams-Wynn z Karczocha.

Szczególną ostrożność zadbano o równowagę prywatności, bezpieczeństwo i komfort, jednocześnie zapraszając na zewnątrz, aby stworzyć charakterystyczne wciągające doświadczenie Wilderness. Zgodnie z naszym zaangażowaniem w prowadzenie zrównoważonej ekoturystyki i działania z lekkim śladem ekologicznym, odnowiony obóz w 2019 roku ponownie wykorzystał lub zachował znaczną część istniejącego materiału z poprzedniego obozu - nadbudówki, strzecha, rzeźbione drzwi wejściowe i odzyskane drzwi drewniane.

Starożytne rzemiosło tkackie Batswana wyraża się w wielu detalach architektonicznych, a temat ten był przenoszony we wnętrzach z abstrakcyjnymi obrazami haftu, i ręcznie malowane malowidła ścienne. Ziemisty, szorstkie tekstury są przerywane ciepłą miedzią - w uchwytach i innych detalach - dodając bogactwa i głębi architektonicznemu nastrojowi. Akcenty turkusowe są używane w całym tekście, aby wzmocnić neutralną paletę kolorów brązu i miedzi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suite

(1 pokój)

Jeden apartament składający się z dwóch oddzielnych pokoi (w sumie cztery spania) każdy z własną łazienką, dzieląc prywatny mały basen i odkryty zatopiony salon. Możliwość rezerwacji dla rodzin, lub idealny na przyjęcia dla czterech osób dorosłych podróżujących razem, lub para preferująca więcej zapasowych i luksusowych - podczas gdy jedna sypialnia jest nieco mniejsza i bez prysznica na zewnątrz, jest to standardowy namiot dla gości i nie tylko dla dzieci.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness King's Pool

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania