WeTu Analytics

Wilderness King's Pool

Wilderness King's Pool – Game Drives

Oglądanie dzikiej przyrody na przejażdżce grą to ekscytujące doświadczenie. Zróżnicowane siedliska leśne i starożytne równiny zalewowe wzdłuż linii uskoków Linyanti sprawiają, że Linyanti jest istotną częścią każdego planu podróży po Botswanie. Niektórzy z naszych gości opisali to jako zapierające dech w piersiach. Safari do Afryki jest godne przebywania na każdym podróżni' musi zobaczyć cel podróży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Night Drives

Złap widok nocnych stworzeń podczas nocnej przejażdżki wzdłuż kanału. Intrygująca okazja, aby zobaczyć zwierzęta, o których być może nigdy nie słyszałeś i są bardziej wyjątkowe, takie jak genety, cywety, i niemowlęta krzewów. Innym ekscytującym elementem nocnych przejażdżek jest szansa zobaczenia najbardziej aktywnych kotów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Guided Nature Walks

Na życzenie spacery po przyrodzie z wykwalifikowanymi, uzbrojonymi przewodnikami to wspaniałe sposoby na zbliżenie się do natury i obserwowanie mniejszych rzeczy, których brakuje podczas podróży samochodem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Hides

W pobliżu Kings Pool znajdują się dwie kryjówki, z których można oglądać i fotografować zwierzęta i ptaki. Jeden znajduje się na zachodnim krańcu obozu, a drugi to oryginalna podziemna kryjówka, z wodą na wysokości oczu, co zapewnia wyjątkową perspektywę przyjazną dla aparatu

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Barge Excursion *

Zakończ dzień zachodem słońca, relaksując się na eleganckiej barce Queen Silvia w stylu kolonialnym, pływająca w dół rzeki Linyanti. Podczas gdy obóz i jego laguna biorą swoją nazwę od króla Szwecji Gustawa, który spędzał tu miesiąc miodowy w połowie XX wieku, nazwa barki romantycznie upamiętnia jego żonę. Nowożeńcy zakochali się w pięknie Botswany - uczucie, które było wzajemne, ponieważ kraj też się w nich zakochał, a Botswana czule nazwała Królową Sylwię Tańczącą Królową!

* Poziomy wody pozwalające.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Fishing *

Łowienie z ograniczoną podażą podstawowego sprzętu jest oferowane na zasadzie połowu i uwalniania.

* Należy pamiętać, że połowy są sezonowe, ponieważ jest zabronione przez prawo Botswany w styczniu i lutym ze względu na cele hodowlane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Birding

Birding jest znakomity w Wilderness King's Pool, z rezerwat przyrody Linyanti uznany na całym świecie Important Bird Area (IBA), szczególnie dla ptaków drapieżnych, takich jak pustułka Dickinsona i ptaki wodne, od orłów rybnych po czaple, i afrykańskie odpieniacze. W miesiącach letnich w pobliżu obozu gniazdują południowo-karminowe zjadacze pszczół. Trzymaj lornetkę pod ręką!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness King's Pool – Rest & Relaxation

Masaże są dostępne dla Ciebie, aby cieszyć się w zaciszu swojego namiotu. Szereg zabiegów kosmetycznych stworzonych w celu przywrócenia naturalnej równowagi organizmu i złagodzenia stresu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness King's Pool

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania