WeTu Analytics

Mvuu Lodge

Z obiektu Mvuu Lodge roztacza się widok na spokojną lagunę tuż przy rzece Shire. Główna część wypoczynkowa znajduje się wysoko nad wodą w obszarze urzekającej różnorodności i piękna. Posiada rozległą bibliotekę dzikiej przyrody i teleskop, aby w pełni wykorzystać wyjątkowe ptaki i inne życie, które porusza się wokół rzeki. Mvuu oznacza „hipopotam” w Tonga, a nazwa uosabia dużą liczbę strąków tych wodnych ssaków, które unoszą się w rzece. W tym bujnym i żyznym obszarze można zobaczyć doskonałą różnorodność zwierząt.

Zakwaterowanie składa się z ośmiu luksusowych namiotów, z których jeden jest romantyczny apartament dla nowożeńców. Każdy namiot posiada łazienkę i własny taras zbudowany z widokiem na wodę. Do dyspozycji Gości jest jadalnia, pub, część wypoczynkowa i basen.

W dzień i w nocy organizowane są safari łodzią, spacery po łodziach, wędrówki i szlaki, ptaki oraz tradycyjne przejażdżki z grami. Żadna wizyta w Mvuu nie jest kompletna bez wizyty w jednej z wiosek na jej granicach, aby doświadczyć autentycznego życia wioski afrykańskiej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mvuu Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania