WeTu Analytics

Mvuu Lodge

Shire River Trail

Trasa ta, która w ciągu dwóch i pół dnia zajmuje około 30 km, oferuje wiele ciekawych funkcji i zabytków i turystów mogą spodziewać się różnorodnych gatunków rezydentów parku. Odległość może się różnić w zależności od ruchów gry i warunków lokalnych. Teren jest od czasu do czasu trudny, a ponieważ jest to zasadniczo spacer po krzakach, będzie wymagał ciągłego zatrzymywania się, aby dowiedzieć się o śladach, siedliskach, ptakach i dzikiej przyrody.

*Cena dostępna na zamówienie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Day and night game drives

Te napędy do gier to świetny sposób na zwiedzanie Parku Narodowego Liwonde i doświadczenie różnorodnych siedlisk i dzikiej przyrody. W ciągu dnia odwiedź sanktuarium i okolice, aby zobaczyć sable, kudu, eland, zebra, waterbuck, impala, warthog, nosorożca i słonia. Ciesz się „sundowners” nad brzegiem pięknej rzeki Shire, obserwując zimorodki nurkujące dla ryb, przed wyruszeniem na nocną przejażdżkę, aby odkryć hyaena, sowy, cyvety, genety i różne gatunki mangusty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boat Safaris

Ciesz się ciszą i spokojem rzeki Shire podczas rejsów rzecznych Central African Wilderness Safaris. Intymne spotkania ze słoniami są znakiem rozpoznawczym tego fantastycznego doświadczenia, które pozwala zbliżyć się do tych ogromnych, majestatycznych zwierząt. Wypij zachody słońca podczas słuchania prychnięć i mieszków pochodzących z wielu strąków hipopotam rozrzuconych wzdłuż brzegów rzeki, przed świadkiem uderzających zachodów słońca nad rzeką.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hide visit

Zbliż się do dzikiej przyrody Parku Narodowego Liwonde z wizytą w ukryciu przyrody Mvuu na poziomie wody. Oglądaj jak różne antylopy, słonie i inne gatunki przychodzą do wodopoju, aby wypić, zaledwie kilka metrów przed tobą.


Działalność ta jest zależna od dostępności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nanthomba School visit

Weź łódź po drugiej stronie rzeki, wskoczyć na rower i jechać 30 minut do szkoły Nanthomba. Doświadcz z pierwszej ręki presji napotykanych przez miejscową ludność i delikatne ekosystemy Liwondes, podczas przemierzania wiosek położonych wzdłuż granic parków. Kiedyś w Nanthomba School zainspiruj się nauczycielami i uczniami tego niesamowitego projektu społeczności i dowiedz się, jak takie organizacji pozarządowych jak HELP Malawi i Children in the Wilderness pomagają przekształcić lokalne społeczności i złagodzić ubóstwo poprzez zapewnienie wysokiej jakości edukacji dzieciom z wiejskich Malawi.


Działalność ta jest zależna od dostępności.
*Cena jest dostępna na życzenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided bush walk

Odkryj skomplikowane relacje między zwierzętami i ich siedliskami z przewodnikiem po buszu. Dowiedz się więcej o owadach i innych mniejszych mieszkańcach parku, poznając drzewa i rośliny, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich wykorzystania przez lokalne społeczności. Ten spacer pozwoli Ci wyruszyć z toru i obserwować różnorodność przyrody Liwonde przy minimalnych zakłóceniach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding

Park Narodowy Liwonde oferuje jedne z najlepszych ptaków w Malawi. W parku znajduje się ponad 400 gatunków ptaków, Liwonde jest rajem dla ptaków, z niesamowitą różnorodnością migrantów przybywających w porze deszczowej. Specjalne oferty obejmują Brown-Breasted Barbet, pszczoły Böhm, afrykański skimmer i łapacz muchów Livingstone.

Birding jest włączony do codziennych czynności gry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mvuu Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania