WeTu Analytics

Lagoon

Game Drives - Day and Night

Napędy do gier są podejmowane w specjalnie zaprojektowanych pojazdach Toyota do oglądania gier siedzących nie więcej niż sześciu gości na raz w 3 rzędach po 3 siedzenia. Goście są kierowani przez dwuosobowy zespół profesjonalnego przewodnika i trackera - szczególną cechą dzikiej przyrody Kwando Safaris. Zespół dwóch osób pozwala przewodnikowi komunikować się z punktami zainteresowania i złożonymi wzajemnymi relacjami, które istnieją w całym świecie przyrody, a tracker zapewnia, że nie ma żadnych widoków ani śladów.

Wieczór i nocne przejażdżki to specjalność Kwando Safaris. Napęd zaczyna się późnym popołudniem, gdy dzień upał spada. Po spokojnej przerwie na tradycyjny zachód słońca, a dzień afrykański przekształca się w miękkie, kolorowe płótno wieczorowe, rozpoczyna się nocny przejażdżka. Tajemnica rozwija się, gdy istoty nocy, zwłaszcza drapieżniki, są ujawniane przez reflektor, często niespodziewanie.

Ze względu na swoje położenie w prywatnej koncesji, napędy do gier mogą przejść offroad, aby umożliwić pozycjonowanie pojazdów bliżej specjalnego obserwowania drapieżników, co zwiększa wrażenia z oglądania zdjęć i gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safaris

Spacery po dzikich terenach Afryki to jedyny sposób, aby naprawdę docenić środowisko naturalne. Podczas gdy oglądanie gry z pojazdu pozwala zobaczyć więcej zwierząt, gdy przemierzasz znacznie większe odległości i bezpiecznie zbliżysz się do zwierząt, nie ma nic tak inspirującego i upokarzającego jak obserwowanie dzikich zwierząt na piechotę. Wiele mniejszych gatunków roślin i owadów, śladów i znaków są łatwo pomijane w pojeździe. Powolne tempo spaceru i umiejętności interpretacyjne Twojego przewodnika otworzą oczy na nowy i fascynujący świat.

Spacery w grze nie są wędrówkami, są to powolne wygodne spacery, które zapewnią Ci szansę na przeżycie dziczy w naturalnym tempie. Każdy spacer można połączyć z napędem do gry lub mokoro, a długość spaceru można dostosować do własnych pragnień lub poziomu sprawności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boat Cruise

Doświadczenie łodzi jest kojącym tonikiem, kontrastowym do energicznych wysiłków poszukiwania ssaków z pojazdu lub pieszo. Usiądź i spędzaj czas, zatrzymując się, aby spojrzeć na mnóstwo spektakularnych ptaków i kąpać się słonia i cieszyć się widokami systemów rzecznych. Nie zdziw się jednak, jeśli pokój zostanie zniszczony przez pryskanie hipopotama terytorialnego ostrzegającego łódź przed jego obecnością! Łodzie dwupiętrowe służą do zapewnienia lepszego punktu widokowego i oferują wspaniałe położenie do korzystania z dróg wodnych i ich zróżnicowanych mieszkańców.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Łowienie ryb jest również oferowane w Lagunie przez 10 miesięcy w roku, ale jest zabronione w styczniu i lutym, ponieważ jest to szczyt sezonu lęgowego. Podstawowe wyposażenie jest dostarczane, ale zapalonym muchom zaleca się przywiezienie własnego sprzętu. Można łowić ryby z głównego pokładu. Gatunki, które są ukierunkowane przez rybaka sportowego, to kilka gatunków tilapia (leszcz) (w tym leszcz lub nembwe, tilapia czerwona, purpurowa licowa Largemouth i trzy plamki tilapia), ostre sumy zębów, szczupak afrykański i potężna ryba tygrysa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lagoon

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania