WeTu Analytics

River View Lodge

River View Lodge to prywatny domek położony nad brzegiem pięknej rzeki Chobe w Botswanie. Hotel River View Lodge jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Afryki. Jest to oaza spokoju tuż przy jednych z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych Afryki Południowej.

Obiekt River View Lodge oferuje jedenaście gustownie urządzonych pokoi i domków, prywatny dom i urokliwe przestrzenie publiczne położone pośród pięknie wypielęgnowanych ogrodów.

Obiekt River View Lodge oferuje wyjątkową obsługę przyjaznego personelu i dysponuje salonem, barem, jadalnią oraz basenem z widokiem na rzekę Chobe. Codziennie serwowane są pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Kolacja dostępna jest na życzenie.

Podczas pobytu w River View Lodge goście mogą wybrać się na przejażdżkę po Parku Narodowym Chobe, obserwację ptaków i rejsy łodzią.

Dogodnie usytuowany nad brzegiem dolnej rzeki Chobe w regionie Kasane w północnej Botswanie, Park Narodowy Chobe znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, a do potężnego wodospadu Victoria Falls można dojechać w zaledwie godzinę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

River View Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania