WeTu Analytics

River View Lodge

River View Lodge to prywatny domek położony nad brzegiem pięknej rzeki Chobe w Botswanie. Idealne miejsce na ten prawdziwy afrykański wypad, River View Lodge to oaza spokoju tuż za progiem jednych z najlepszych atrakcji przyrody Afryki Południowej.

Z jedenastoma gustownie urządzonymi, w pełni odnowionymi pokojami i domkami, prywatnym domem i uroczymi przestrzeniami publicznymi pośród pięknie utrzymanych ogrodów, River View Lodge to idealne miejsce na relaks i odpoczynek po zwiedzaniu kultowego otoczenia Chobe.

Obiekt River View Lodge oferuje wyjątkową obsługę przyjaznego personelu i dysponuje salonem, barem, jadalnią oraz basenem z widokiem na rzekę Chobe. Codziennie rano serwowane są pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Przejazdy do gier w Parku Narodowym Chobe, obserwowanie ptaków i rejsy statkiem to tylko przykład zajęć dostępnych podczas pobytu w River View Lodge.

Idealnie położony nad brzegiem dolnej rzeki Chobe w regionie Kasane w północnej Botswanie, Park Narodowy Chobe znajduje się w pobliżu, a potężny Wodospad Wiktorii znajduje się zaledwie godzinę jazdy od hotelu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

River View Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania