WeTu Analytics

River View Lodge

Game Drive in Chobe National Park

Ciesz się 3-godzinną poranną jazdą grą we wspaniałym Parku Narodowym Chobe, obejmującym imponujące 11 000 kilometrów kwadratowych i domem dla największej na świecie populacji słoni.

Wyruszając w chłód wczesnego ranka, będziesz miał okazję dowiedzieć się o parku, będąc świadkiem mnóstwa dzikich zwierząt, takich jak słoń, bawół, żyrafa i antylopa, a jeśli masz szczęście, nawet lew, lampart lub dziki pies.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boat Cruise on the Chobe River

Ciesz się relaksującym, 3-godzinnym popołudniowym rejsem łodzią po rzece Chobe w Parku Narodowym Chobe, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć spektakularne ptasie życie, krokodyla, hipopotama, antylopy i stada słoni pijących na brzegu wody. Możesz nawet być świadkiem stad pływających przez rzekę na wyspę Sedudu.

To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, i doskonała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności fotograficzne, gdy cieszysz się słońcem zachodzącym nad wodą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Day Trip to Victoria Falls

Dogodnie zlokalizowany zaledwie godzinę jazdy od hotelu, wybierz się na jednodniową wycieczkę do spektakularnych Wodospadów Wiktorii i zobacz jeden z najbardziej inspirujących cudów natury na świecie.

Podczas wizyty dostępnych jest mnóstwo zajęć, w tym lot helikopterem nad Wodospadami Wiktorii, aktywność adrenaliny w wąwozie Batoka i nie tylko.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural Excursions

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na bezpłatny spacer z przewodnikiem po Starej Wioce Kazungula, czy na 3-godzinnej wycieczce po jednej z małych wiosek wyspy Impalila w sąsiedniej Namibii, poznaj bogatą kulturę, zwyczaje i tradycje ludów Basubia i Tswana w regionie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

River View Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania