WeTu Analytics

African Bush Camps Khwai Bush Camp

Game Drives

Prowadzony przez jednego z naszych doświadczonych przewodników, zobaczysz wspaniałą dziką przyrodę tubylcą w okolicy. Twój przewodnik pokaże Ci ukryte miejsca najlepiej do oglądania gier i da Ci wiedzę poufnych.

Będąc zlokalizowane na prywatnej koncesji, możliwe są nocne przejażdżki i są oferowane jako opcjonalne zajęcia w Khwai Bush Camp. Doświadcz krzewu, gdy nieuchwytna nocna dzika przyroda budzi się, aby polować, żerować i odkrywać ziemie pod osłoną ciemności. Mogą one zostać zorganizowane na życzenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Night Drives on the Khwai Community Concession

Będąc zlokalizowane na prywatnej koncesji, możliwe są nocne przejażdżki i są oferowane jako opcjonalne zajęcia w Khwai Bush Camp. Mogą one zostać zorganizowane na życzenie.

Doświadcz krzewu, gdy nieuchwytna nocna dzika przyroda budzi się, aby polować, żerować i odkrywać ziemie pod osłoną ciemności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mokoro Safaris

Żadna aktywność nie jest bardziej synonimem Delty Okavango niż podróż mokoro. Glide cicho wzdłuż autostrad hipopotama i słonia wzdłuż starożytnej rzeki Khwai, historycznie, jedyną formą transportu rzeki Bushmen. Odkryj tę wyjątkową deltę śródlądową zasługującą na status wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tradycyjnie, wykształcony z jednego pnia drzewa, mokoro lub kanoe ziemianki są włóknem szklanym jako środek ochrony lasów liściastych Botswany.

Dowiedz się więcej o fascynującej ekologii od naszych przewodników River Guides, którzy poruszają się po spokojnej, wodnistej dziczy. Ta czynność sezonowa jest dostępna dla gości w wieku 16 lat i starszych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safaris

Obudź swoje zmysły i odkryj wszystko, co krzew ma do zaoferowania podczas spacerowego safari. Spiesze safari z przewodnikiem są dla gości w wieku 16 lat i są prowadzone przez naszych wykwalifikowanych i namiętnych przewodników spacerowych, którzy dzielą się swoją wiedzą i miłością do buszu.

Na całodniowe spacerowe safari, prywatny przewodnik pieszych będzie musiał zostać wcześniej zarezerwowany u nas.

Z suchą roślinnością między majem a październikiem, spacerowe safari to fantastyczny i ekscytujący sposób na poznanie okolicy. Ponieważ twoje bezpieczeństwo jest naszym pierwszym priorytetem, spacerowe safari są zwykle prowadzone, gdy krzak nie jest zbyt gruby, a nasi przewodnicy są uzbrojeni przez cały czas.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Khwai to raj dla ptaków, rozkosz się wezwaniami Zielonej czapli lub afrykańskiej sowy; sfotografuj majestatyczny orzeł Ayres i sowę rybacką Pela. Lub po prostu usiądź wygodnie i ciesz się ich pięknymi piosenkami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Ngwana Club

Od natury spacerów po obozie i opowiadania historii po sztuki kulturalnej i rzemiosła i lekcje gotowania — dzieci African Bush Camps' skupiły się na Ngwana Club tworzy środowisko dla dzieci zabawy i edukacyjne na safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural Visits

Współpraca ze społecznościami wokół obszarów, w których działamy, daje mieszkańcom możliwość samowystarczalności, poprzez dzielenie się wiedzą nastąpił spadek konfliktu człowiek-dzika przyroda. Skorzystaj z okazji, aby odwiedzić mieszkańców i przyzwyczaić się do ich stylu życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Khwai Bush Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania