WeTu Analytics

Lion Roars Singa Town Lodge

Witamy w łagodnym nadmorskim mieście Port Elizabeth, bramie zarówno do Garden Route i Eastern Cape Safari Belt, zawsze było dobrze znane i lubiane ze swoich relaksujących tempa, odmładzających, wolnych od ruchu kołowego wrażeń wakacyjnych. W ciągu ostatnich kilku lat goście powrotowi byli mile zaskoczeni nową erą stylowych, luksusowych opcji zakwaterowania w Port Elizabeth, dzięki której przyjazne miasto zyskają energię kosmopolityczną. Najnowszym i najbardziej intrygującym z nich jest nowy Port Elizabeth Boutique Hotel, Singa Lodge.

Ten luksusowy hotel butikowy został nazwany na cześć mistycznego smoka lwa mitologii indonezyjskiej. Jest to jedna z pięciu wybranych domków przyniesionych przez Lion Roars Hotels & Lodges i oferuje wyjątkowe zakwaterowanie w mieście Port Elizabeth.

Ten luksusowy, nowoczesny fuzja wschodniej i afrykańskiej architektury i wystroju jest artystycznym arcydziełem. Każdy z dwunastu apartamentów w naszym hotelu butikowym to wyjątkowa przestrzeń, która nie tylko zapewnia głęboki komfort, ale także inspiruje i wzbogaca Twoją podróż.

Z jasnego morskiego powietrza nad brzegiem morza Port Elizabeth, przenosi się do bogatego świata tekstur, kolorów, żywych mozaik, bogatych okuć i luksusowo urządzonych pokoi, nasyconych zapachem kwiatu frangipani i filtrowanym światłem.
Nasza spokojna, zielona oaza obejmuje prywatną siłownię i holistyczną salę zabiegową, w której możesz rozkoszować się ciałem i zmysłami oraz równoważyć umysł i ducha w naprawdę niezwykłej przestrzeni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Roars Singa Town Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania