WeTu Analytics

Lion Roars Singa Town Lodge

Witamy w łagodnym nadmorskim mieście Port Elizabeth, brama zarówno do Garden Route, jak i Eastern Cape Safari Belt, zawsze było znane i lubiane ze względu na relaksujące, odmładzające i wolne od korków wakacyjnych wrażeń. W ciągu ostatnich kilku lat powracający goście byli mile zaskoczeni nową erą stylowych, luksusowych opcji zakwaterowania w Port Elizabeth, nadając przyjaznemu miastu wiru kosmopolitycznej energii. Jednym z najbardziej intrygujących z nich jest Singa Lodge.

Nazwany na cześć mistycznego smoka-lwa z indonezyjskiej mitologii, ten butikowy butik jest jednym z obiektów oferowanych przez Lion Roars Hotels & Lodges i oferuje wyjątkowe zakwaterowanie w Port Elizabeth.

To luksusowe nowoczesne połączenie wschodniej i afrykańskiej architektury i wystroju, wyróżniające się od standaryzacji głównych sieci hoteli „every-room-looks-the-same”, jest artystycznym arcydziełem. Każdy pokój lub apartament w naszym hotelu butikowym to wyjątkowa przestrzeń, która nie tylko zapewnia głęboki komfort, ale także inspiruje i wzbogaca Twoją podróż.

Z jasnego morskiego powietrza nad brzegiem morza Port Elizabeth przenosisz się do bogatego świata tekstury, kolorów, żywych mozaik, bogatego wyposażenia i luksusowo wyposażonych pokoi, nasyconych zapachem kwiatu frangipani i filtrowanego przez liście światła.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Roars Singa Town Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania