WeTu Analytics

Cape St Francis Resort

Joe Fish Pool Side Restaurant And Bar

Niezależnie od tego, czy jest to szybka przekąska przed wyruszeniem na plażę, czy pełne 3 daniowe doznania kulinarne, wielokrotnie nagradzana restauracja i bar Joe Fish przy basenie to doskonałe miejsce na relaks, relaks i rozkoszowanie się bogatym menu potraw i win.

Ośrodek Cape St Francis Resort położony jest przy przyjemnym basenie i dysponuje restauracją Joe Fish oraz barem dla 110 osób. Diners mogą spodziewać się wyboru z szeregu kuszących potraw, takich jak słynne kalmary (które zdobyły nagrody), marynowane żeberka, doskonale ugotowane filet stek, Morszczuk Joe i frytki, a dla bardzo głodnych dlaczego nie spróbować smacznego chrupiącego eisbein?

Jeśli jesteś po przekąskę Joe's przekąski kosze są idealnym rozwiązaniem oferując kalmary, żeberka i morszczuka ukąszenia w towarzystwie chips.Imponująca lista win oferuje czerwone, białe, różę i szampana, aby dopasować wszystkie budżety. Doskonałym wyborem jest wino własne Joe (które również zdobyło nagrody).

Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść w restauracji, pubie czy przy basenie (w każdą niedzielę organizowana jest bezpłatna rozrywka na żywo), Joe Fish to doskonałe, przyjazne dla dzieci środowisko do relaksu, pogawędki i delektowania się pysznym jedzeniem i winem. Bar Joe's z przytulnym, relaksującym otoczeniem i ryczącym kominkiem oferuje 2 telewizory z płaskim ekranem, dzięki czemu jest to idealne miejsce do oglądania wszystkich najnowszych sportów!
Jest nowe miejsce w mieście i tworzy fale zarówno dla mieszkańców, jak i gości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Coffee Shack

Świeżo mielona kawa to nasza specjalność

Najnowszym dodatkiem do Joe Fish jest „Kawa Chacka”. Restauracja The Coffee Shack oferuje szeroki wybór kaw, herbat, domowych wypieków i lekkich posiłków. Wyszkoleni baristowie wykorzystują 100% ziaren Arabica, tworzą idealną kawę, w tym ulubione takie jak Americano, Cappuchino i Macciato. Powodem stosowania tego rodzaju ziaren kawy jest to, że jest afrykańskie przedsięwzięcie uczciwego handlu zapewniające wszystkim zaangażowanym osobom sprawiedliwe wynagrodzenie.

Dla osoby nie pijącej kawy dostępny jest duży wybór herbat smakowych do wyboru i dlaczego nie zafunduj sobie kawałka domowego ciasta!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Full Stop Cafe

Po drugiej stronie ulicy od kurortu Cape St Francis w Da Gama Road ta nowa, świeża restauracja i bar są gotowe do zaspokojenia wszystkich... wszystko nowe menu znakomitych hamburgerów i pizzy, świeżych sałatek i cotygodniowych specjałów wyżywienie gwarantuje, że Twoje kubki smakowe nadal mrowią. Aby zachować rozrywkę młodych, dodaliśmy blok fontanny, dom Wendy pełen zabawy i Zamek Skoki. Dla dorosłych mamy taras koktajlowy sundowner, piwo z beczki i wybór Gins. Podczas spaceru po ogrodzie upewnij się, aby odwiedzić targ roślin i zabrać do domu trochę rodzimej rośliny lub dwa do własnego ogrodu. To wszystko dzieje się w Full Stop Café, więc utkaj z nami...

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Cape St Francis Resort

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania