WeTu Analytics

Cape St Francis Resort

Położony 112 km od portu lotniczego Port Elizabeth jesteśmy uważani za bramę lub wyjście do Garden Route.

Pozwólcie nam zabrać Cię przez ośrodek, który oferuje zakwaterowanie od luksusowych willi na plaży, kilka kroków od oceanu, nowoczesne domki, które znajdują się nie więcej niż 300 metrów od plaży po niedrogie apartamenty jedno- lub dwupokojowe. Wszystkie pokoje, wille i domki posiadają zaplecze gastronomiczne dla tych, którzy chcą.

Udogodnienia obejmują lokal Joe Fish Restuarant and Bar, a także niedawno odnowiony Full Stop Cafe. Joe Fish to światowej sławy talerze z kalmarów i owoców morza. W menu znajdują się inne dania, w tym soczyste steki wołowe i żeberka, a także dania wegetariańskie. Full Stop Cafe oferuje bardziej swobodny klimat, idealny dla rodzin z skokami i dzieci pluskwą pada.Studio Zdrowie i uroda Hibiscus czeka, aby rozpieszczać.W nałogu znajduje się sklep spożywczy dla tych ostatnich minut, ubrania i ciekawostki.Spróbuj codziennie świeże domowe ciasta i JP Sos chilli.

Idealna baza wypadowa do zwiedzania wszystkich Eastern Cape ma do zaoferowania z Addo 120 minut jazdy do Tsitsikama 70 minut jazdy. Istnieje wiele działań w ofercie, golf, surfing, rejsy kanałowe i rzeczne, spacery i piesze wycieczki, wieloryby i delfiny obserwacja, doświadczenia kulturowe, a także wizyty w zabytkowym Latarnia morska Seal Point.

Po tym, co robisz między wakacjami, to twoja sprawa, to co robisz na wakacjach jest nasze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Cape St Francis Resort

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania