WeTu Analytics

Pangolin Voyager Houseboat

Po prostu nie ma nic bardziej relaksującego niż spływ po jednej z najbardziej kultowych rzek w Afryce, a Pangolin Voyager jest idealnym naczyniem.

Rzeka Chobe jest naturalną granicą między Namibią i Botswaną, a Pangolin Voyager opiera się na Namibii stronie rzeki z Parku Narodowego Chobe jako przeciwległym brzegiem. Chobe jest wyjątkowy, ponieważ płynie w obu kierunkach o różnych porach roku w zależności od powodzi w potężnym Zambezi, z którą zbiega się kilka kilometrów dalej w dół rzeki.

Łódź posiada pięć kabin, które mogą być skonfigurowane jako podwójne lub podwójne łóżka. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą oraz klimatyzacja. Należy pamiętać, że klimatyzacja jest sterowana centralnie, aby ochłodzić kabiny przez cały dzień i noc, kiedy najprawdopodobniej przebywasz w swoim pokoju, ale nie może działać 24/7, ponieważ polegamy głównie na energii słonecznej.

Na średnim poziomie znajduje się część dzienna i jadalnia, gdzie serwowane są wszystkie posiłki oraz dobrze zaopatrzony bar. Duże szklane drzwi przesuwne oferują wspaniały widok na rzekę podczas rejsu między naszymi trzema cumowania. Większość rejsy odbywają się po porannej grze oraz podczas brunchu i południowego słońca — najlepiej się delektować na częściowo zacienionym górnym pokładzie.

Wraz z Pangolin Voyager mamy ośmioosobową łódź fotograficzną wraz z inną łodzią przetargową do ogólnego oglądania gier i transferów. Każde z siedzeń na łodzi fotograficznej ma odpinane ramię i aparat gimbal i może obracać się o 360 stopni. Oprócz fotografii i oglądania gier oferujemy również możliwość odwiedzenia lokalnej wioski, z której pochodzi większość załogi.

Łodzie mają tendencję do wyjścia o pierwszym świetle i znowu kilka godzin przed zachodem słońca. Na poranną sesję przygotowywane są herbaty, kawy i zimne napoje, a po południu — zimne zimne napoje.

Kapitan i jego załoga są pod ręką, aby pomóc Ci pobyt i doświadczenie na pokładzie jak najbardziej komfortowy i relaksujący, jak to tylko możliwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Pangolin Voyager Houseboat

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania