WeTu Analytics

Majeka House

Poolside Choice

(4 pokoje)

Dwa z naszych pokoi przy basenie łączą salon na świeżym powietrzu z pomysłową przestrzenią wewnętrzną. Dwa pokoje przy basenie dzielą 10m prywatny basen sportowy położony w ich prywatnym lesie i benzynowe niebieskie leżaki. Pokoje te są przestronne, wygodne, luksusowe i bogato wyposażone w najwyższej miękkiej pościeli, grube ręczniki, bogate udogodnienia, telewizor z płaskim ekranem, który można oglądać z wanny, ekspres do kawy Lavazza i unikalny wybór bar szczerości. Pozostałe 2 x pokoje przy basenie znajdują się w prywatnym sąsiedniego budynku i dzielić prywatny basen

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain View Selection

(4 pokoje)

Znajdują się one na 1. piętrze budynku. Dwa z tych pokoi są między sobą i oferują najlepsze widoki na górę Stellenbosch oraz odległy widok na majestatyczną Górę Stołową. Niektóre pokoje wyposażone są w teatralne widoki na nasz ogród ziołowy i koi-staw. Ich artystyczny dotyk i przestronna atmosfera z wanną Victoria & Alfred, podgrzewaną kabiną prysznicową i prysznicem sprawiają, że pokoje te są najwyższym rozwiązaniem. To wszystko wciąż jest dostarczane z niekończącym się stylem, komfortem, detalami, ultra miękką pościelą, kawą i ekspresem do kawy Lavazza oraz wieloma innymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Garden Alternative

(3 pokoje)

Mamy 3 ogród alternatywne pokoje z pięknym patio i bezpośredni dostęp do odkrytego basenu, który jest wyłącznie dla tych pokoi. Są one bardziej przestronne niż w kolekcji Premier Collection z dużym tarasem i częściowo prywatnym odkrytym basenem. Te trzy alternatywne ogrodowe sprawiają, że nowoczesny wygląd łagodny. Podwójne prysznice przyimki to być idealne na romantyczną przerwę. Łóżka są powyżej i poza tym, co może pociągać za sobą komfort. Twoja oczekiwana długość przewyższa się z udogodnieniami, wygodnymi ręcznikami, wyjątkowo dobranym minibarem z winami MCC, wodami mineralnymi, nieżywymi przekąskami, kawą i ekspresem do kawy Lavazza oraz wieloma innymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Collection

(10 pokoje)

Nasze standardowe pokoje oferują poziom luksusu, który będzie trudny do pokonania. Przedefiniowane, odnowione i energetyzowane pokoje naszych Premier Collection są uosobieniem spokojnego luksusu, kreatywnej przestrzeni i codziennego życia. W łazience znajduje się telewizor z płaskim ekranem, prysznic z unikalnymi drewnianymi podłogami, a udogodnienia, grube ręczniki i arty dodatki sprawiają, że cały pobyt jest błogim doświadczeniem. Podsumowując, każdy pokój wyposażony jest w wyjątkowo dobrany minibar z winami MCC, wodami mineralnymi, dekadenckim przekąskami, kawą i ekspresem do kawy Lavazza oraz wiele innych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Majeka House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania