WeTu Analytics

Oude Werf Hotel

Comfy room

(23 pokoje)

Hotel mieści się w imponującym nowym skrzydle hotelu, z którego roztacza się widok na zielony dziedziniec i basen. Do dyspozycji Gości są 21 niewielkich pokoi na otwartym planie. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę z luksusowym prysznicem, a niektóre dysponują oddzielną wanną. Pokoje na parterze dysponują zacienionym patio w ogrodzie, a pokoje na 2. piętrze dysponują balkonem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Whimsy room

(12 pokoje)

Te 12 pokoi znajdują się zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze oryginalnego budynku, a także w sąsiednich wiktoriańskich skrzydłach z widokiem na dziedziniec w ogrodzie. Każdy z nich odznacza się niepowtarzalnym wystrojem w stylu współczesnym „chic antique” z bogatym drewnem i tekstyliami, które nawiązują do ekstrawaganckich udogodnień sypialni w stylu georgiańskim. W każdym pokoju znajduje się łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze oraz przestronna, luksusowa łazienka z prysznicem i garderobą. Przeciętne wymiary pokoju + łazienki są w przybliżeniu 35-40m ² + 6m².

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Plenty room

(23 pokoje)

Te przestronne, dwupoziomowe pokoje mieszczą się na parterze, 1. i 2. piętrze i oferują przewiewne widoki na nasze zaciszne centralne ogrody lub dziedziniec. Urządzone na otwartym planie pokoje obejmują oddzielną łazienkę z wanną, prysznicem, toaletką i toaletą. Komforty XXI wieku są pięknie komponowane z delikatnymi kolorami, fakturami i unikalnymi inspiracjami historycznymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Oude Werf Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania