WeTu Analytics

Moon Gate Villa

Willa

Przechodząc przez 2,5 m drzwi z litego drewna, goście są witani przez wodospad wpadający do strumienia, który przepływa przez długość wejścia do atrium. Moon Gate Villa została zaprojektowana przez europejskiego architekta dla odnoszącego sukcesy powieściopisarza romansu Mills & Boon, Robyn Donald.
Łuk Kupidyna tworzy kształt domu, a pergola tarasowa inspirowana strzałą wskazuje na serce rzeźby Moon Gate nad podzwrotnikami ogrodowymi.


Gospodarz

Hosting maksymalnie 7 osób w trzech apartamentach; Moon Gate oferuje szansę doświadczyć prawdziwej gościnności Maorysów. Naucz się kilku maori słów! Odkryj znaczenie Kerikeri i Zatoki Wysp dla historii i kultury Nowej Zelandii. Gospodarzem Moon Gate Villa Lionel jest Maori z Nowej Zelandii. Jego wielki, pradziadek Te Potae Aute, był oryginalnym sygnatariuszem traktatu Waitangi; podpisany w imieniu mieszkańców Zatoki Tokomaru na wschodnim wybrzeżu i widoczny przez interaktywny wyświetlacz w niewielkiej odległości od muzeum Waitangi Te Kōngahu.

Willa ma na wystawie szereg rzeźb maoryskich i gospodarzy whanau taonga. Poza pięknie prezentowanymi tradycyjnymi śniadaniami, goście mogą zaprosić na słone mięso z kiwi i maori smażony chleb!

Ogrody

Budowy o długości 1,5 hektarów zostały zaprojektowane tak, aby dopełnić wdzięku kształt głównej willi i zostały zaprezentowany w czasopismach architektonicznych i pokazach ogrodowych. Bujne trawniki dzielą ogrody łóżka na odrębne pokoje, każdy z ich własnym tematem: tropikalny, rodzimy Nowa Zelandia, bromeliad i europejski. Ten apartament typu deluxe dysponuje również sekretnym ogrodem prowadzącym z tarasu.


Lokalizacja i obiekty

Pięciogwiazdkowy hotel Moon Gate położony jest pośród tradycyjnych żywopłotów sadowych w miejscowości Kerikeri. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się kraina wody w Zatoce Islands, zabytkowe zabytki i atrakcje przyrodnicze. Moon Gate znajduje się 3 minuty od wioski Kerikeri, a w odległości spaceru od obiektu znajdują się targi Old Packhouse, maori mistrz rzeźbiarski, warsztat rzemieślniczy Kauri oraz czekoladki i kawiarnia Makana. Znakomite lokale gastronomiczne znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Wszystkie pokoje oferują:

Łazienki, wysokiej jakości pościel i udogodnienia;
Wejścia prywatne oraz siedzenia wewnątrz i na zewnątrz;
Duże telewizory z filmami na życzenie i programami;
Telefon (bezpłatne połączenia lokalne)
Bar lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie, a kolacja dostępna jest po wcześniejszym uzgodnieniu. Obiekt oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku, salon, basen z podgrzewaną energią słoneczną oraz rozległe ogrody o powierzchni 1,5 hektarów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Moon Gate Villa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania