WeTu Analytics

La Residence

Obiekt La Residence położony jest w dolinie Franschhoek na 30 akrów posiadłości wypełnionej winoroślami, drzewami owocowymi, kwiatami i ziołami. Jest to romantyczny i pobłażliwy raj, którego wspaniałe wnętrze wypełnione jest bogatymi tkaninami, wspaniałymi dziełami sztuki i zabytkowymi meblami. Jedenaście indywidualnie urządzonych apartamentów typu suite odznacza się żywą kolorystyką i przepięknym widokiem na okolicę. Palatial z łazienkami ooze glamour.

W upalne dni, połyskujący basen bez krawędzi kusi. Goście mogą wypić drinka pod zacienionym parasolem lub zrelaksować się podczas zabiegów w spa. Klimatyzowana siłownia zapewnia bardziej energiczny! Hotel oddalony jest o 5 minut jazdy samochodem od uroczych sklepów z ciekawostkami i galeriami miejscowości Franschhoek. Obiekt zapewnia bezpłatny transfer, dzięki czemu Goście mogą zwiedzać w wolnym czasie. Istnieją doskonałe restauracje w wiosce, a także szereg atrakcji, od jazdy konnej po degustację czekolady.

Obsługa jest ciepła i spersonalizowana: atmosfera komfortu i relaksu przenika. Świeże produkty z ogrodu i znakomite lokalne wina tworzą niezapomniane wrażenia kulinarne.

Ta oaza Winelands ma wszystkie składniki do inspirującego i regenerującego pobytu.

Pięć apartamentów typu Vineyard Suites oferuje przestronne zakwaterowanie w różnych konfiguracjach dla maksymalnie 20 osób, w tym dzieci w każdym wieku. Do dyspozycji Gości są stylowe pokoje z jadalnią oraz relaksujące i luksusowe sypialnie z marmurową łazienką. Wszystkie posiadają prywatne tarasy i ogrody, cztery mają własne baseny. Bezpłatne napoje i przekąski, telewizory szerokoekranowe i odtwarzacz DVD zapewniają domową atmosferę.

Goście mogą zjeść posiłek w apartamentach typu suite lub w centralnej sali tarasowej, przy kominku lub wspaniałym basenie z podwójnymi felgami. Otwarta kuchnia umożliwia pełną interakcję z szefem kuchni, przytulny salon z barem i telewizorem z szerokim ekranem. Apartamenty Vineyard oferują pełną elastyczność, komfort i doskonałą obsługę, dzięki czemu wakacje z rodziną i przyjaciółmi są bezproblemowe i przyjemne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

La Residence

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania