WeTu Analytics

Zarafa Dhow Suite

Game Drives (day and night)

Dhow Suites oferuje pełną elastyczność z własnym prywatnym przewodnikiem i pojazdem. Napędy koncentrują się na najbardziej komfortowych i produktywnych porach dnia, wczesnym rankiem i późnym popołudniem, ale na życzenie gości jest również dość powszechne. Goście mogą zamówić brunch piknikowy, a pojazdy są zaopatrzane w zimne napoje. Istnieje specjalnie zbudowany Land Cruiser specjalnie zaprojektowany do naszych warunków i fotografii (składane ekrany i podniesione dachy) z czterema pojedynczymi siedzeniami kubełkowymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Walks

Kolejną ogromną korzyścią z pobytu w ramach konserwancji jest możliwość doceniania oszałamiającego krajobrazu pieszo, spokojnie, bez hałasu silników. Gorąco polecamy to niezapomniane przeżycie. Zwykle wcześnie rano lub wieczorem to najlepszy czas, ponieważ środek dnia jest zbyt gorący, aby wyjść z cienia. Noś dobre buty do chodzenia, kapelusz i neutralne ubrania, aby nie zaalarmować dzikiej przyrody i wziąć lornetki. Twój przewodnik będzie miał dla ciebie wodę. Spacery prowadzone są przez licencjonowanych przewodników ze szkoleniem broni palnej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boat Cruises

HES Zib, specjalna łódź pontonowa Zarafa, to wyjątkowe doświadczenie. Na pokładzie o powierzchni 275 m² znajdują się kanapy, jadalnia i bar, w którym Goście mogą wygodnie cieszyć się pływającym brunchem lub słońcem, oglądając hipopotamy i słonie w wodzie. Jest to również wyjątkowa platforma dla ptaków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Catch-and-Release Fishing

Zestaw do wędkowania muchowego i wędki/kołowrotka jest dostępny dla tych, którzy chcą spróbować swojej obsady w lokalnej rybie (z wyjątkiem stycznia i lutego, kiedy istnieje moratorium na wędkowanie).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Young Explorers Programme

Pełny program umiejętności rzemieślniczych krzewów dla naszych młodych odkrywców. Jest to bezpłatny program, który podąża śladami National Geographic Explorers-in-residence, Dereck i Beverly Joubert. Rozległy pakiet zostanie dostarczony dla chętnych dzieci w dniu przyjazdu, aby mogli dowiedzieć się o połączeniach ze zwierzętami, jak śledzić dziką przyrodę oraz inne fakty i liczby o dziczy. Pod koniec pobytu dziecka stanie się Młodym Odkrywcą i Ambasadorem Ochrony - gotowym do wyjazdu i opowiedzieć światu o tym, czego się nauczyli i co oni również mogą zrobić, aby chronić to piękne otoczenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photography

Apartamenty posiadają profesjonalny zestaw kamer, w tym dwa korpusy z soczewkami. Zdjęcia zostaną pobrane na urządzenie pamięci masowej w dniu wyjazdu gościa. W każdym pokoju znajduje się również para wysokiej jakości lornetka do użytku Gości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Power boating

Przeglądaj lagunę i kanały wokół okolicy łodzią motorową z płaskim dnem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Zarafa Dhow Suite

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania