WeTu Analytics

Farol da Barra

Farol da Barra Casa 17

6 osób śpiących. Drewniany dom na palach dwukondygnacyjny, salon i kuchnia na niższym poziomie wszystkie sypialnie na piętrze. 3 sypialnie 3,5 łazienki Wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i głęboka zamrażarka. Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym, wentylatorem i moskitierą z łazienką. Sypialnia z 2 łóżkami podwójnymi, wentylatorem i moskitierą, łazienką. Sypialnia 3 łóżka pojedyncze z moskitierą i wentylatorami. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 16

Siedem osób śpiących. Drewniany dom na palach dwukondygnacyjny, salon i kuchnia na niższym poziomie wszystkie sypialnie na piętrze. 3 sypialnie 3,5 łazienki Wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i głęboka zamrażarka. Sypialnia 1 łóżko podwójne, 1 wentylator i moskitiera z łazienką. Sypialnia z 2 łóżkami podwójnymi, wentylatorem i moskitierą, łazienką. Sypialnia 3 łóżka pojedyncze z moskitierą i wentylatorami. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 15

8 osób śpiących. Drewniany dom na palach dwukondygnacyjny, salon i kuchnia na niższym poziomie wszystkie sypialnie na piętrze. 3 sypialnie 3,5 łazienki Wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i głęboka zamrażarka. Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym, wentylatorem i moskitierą z łazienką. Sypialnia z 2 łóżkami podwójnymi, wentylatorem i moskitierą, łazienką. Sypialnia 3 podwójne łóżka piętrowe z moskitierą i wentylatorami. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 14

10 osób śpiących. Drewniany dom na szczudłach. 5 sypialnie 3 łazienki (jedna z dużą wanną) wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka. Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym, wentylatorem i moskitierą z łazienką. Sypialnia 2 pokój na poddaszu, wentylator i moskitiera,. Sypialnia 3 i 4 na piętrze 2 łóżka pojedyncze z moskitierą i wentylatorem. Sypialnia 5 na dole ma 2 łóżka pojedyncze z moskitierami i wentylatorami. 1 łazienka z wanną na dole. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 7

6-8 śpiący. Drewniany dom na szczudłach. 3 sypialnie 2 łazienki wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka. Sypialnia 1 łóżko podwójne, wentylator i moskitiera Sypialnia 2 podwójne łóżko, wentylator i moskitiera, Sypialnia 3 na piętrze, 2 futon podwójne łóżka z moskitiery i wentylatory. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 6

6 osób śpiących. Drewniany dom na szczudłach. 3 sypialnie 2.5 łazienki Wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka. Sypialnia z 1 łóżkiem typu king-size, wentylatorem i moskitierą z łazienką. Sypialnia 2 king size, wentylator i moskitiera, łazienka. Sypialnia 3 na piętrze na poddaszu, podwójne łóżko z moskitierą i wentylatorem. Toaleta i umywalka. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 3

6 osób śpiących. Drewniany dom na szczudłach. 3 sypialnie 2 łazienki (1 posiada wannę) wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka. Sypialnia 1 łóżko podwójne, wentylator i moskitiera. Sypialnia 2 podwójne łóżko, wentylator i moskitiera. Sypialnia 3 podwójne łóżko z moskitierami i wentylatorem. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farol da Barra Casa 2

6 osób śpiących. Drewniany dom na szczudłach. 2 sypialnie 2 łazienki (1 posiada wannę), 2 łóżka do spania w części wypoczynkowej. Wyposażona kuchnia, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka. Sypialnia 1 2 pojedyncze lub 1 łóżko typu king-size, wentylator i moskitiera. Sypialnia 2 2 singles/1 king, wentylator i moskitiera. 2 pojedyncze kanapy w salonie z moskitiery i wentylatory. Wszystkie łóżka są dostarczane. Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków. Gaz Braai na pokładzie.

Restauracja, bar i basen.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Farol da Barra

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania