WeTu Analytics

Anderssons At Ongava

Centralny do projektowania nowych Anderssons w Ongava jest połączenie z dziką, i to jest najbardziej czuł się w wodopoju i pobliskiej podziemnej skóry widokowej. Tutaj goście mają widok na poziom wody na płodne dzikie i ptasie życie na Ogava Game Reserve, w otoczeniu, które inspiruje intymność bez ingerencji.

Centralnie rozmieszczony basen bez krawędzi oraz otaczający salon pozwalają na relaks w osłoniętych zakątkach z widokiem na wododziurę i poza nią.

W strefie społecznej, w której goście mogą zjeść posiłek i spotkać się z innymi entuzjastami przyrody, przewodnikami i naturalistami, obejmuje jadalnię na świeżym powietrzu, przestronny salon i bar, zatopiony taras widokowy oraz otwarte kominki.

Dla specjalistycznych imprez fotograficznych znajduje się dedykowany kącik fotograficzny do przeglądania i edycji obrazów. Ukończenie obozu to takie cechy, jak unikalny namibijski sklep z curio, biblioteka, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz łączność z danymi badawczymi opracowanymi przez lata sumiennych i najnowocześniejszych przedsięwzięć naukowych na temat Ongava.

W odległości krótkiego spaceru od obozu znajduje się Centrum Badawcze Ongava, gdzie naukowcy przebywają w domu w laboratorium i na terenie rezerwatu gier. Goście, którzy będą mogli kontaktować się z nauką i badaniami, będą odbywać się przede wszystkim w Centrum Informacji Turystycznej Ongava, gdzie w wolnym czasie goście będą zachęcani do zwiedzania terenów wystawowych z własnym przewodnikiem. Sąsiednie 36-miejscowe widowisko przeznaczone jest do interaktywnych prezentacji i dyskusji.

Unikalne punkty sprzedaży

· Najbliższy dostęp do najbardziej produktywnego obszaru Parku Narodowego Etosha

· Zatopiona skóra wygląda na popularnym wodopoju

· Wizyta w Centrum Informacji Turystycznej Ongava

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Anderssons At Ongava

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania