WeTu Analytics

Anderssons At Ongava

Anderssons at Ongava - Excursions into Etosha National Park

Pełne lub pół dnia z przewodnikiem rano jazdy gry w Parku Narodowym Etosha, głównym obszarze dziczy sawanny Namibii, pozwalają zobaczyć masywną solną patelnię i wieloletnie źródła, które zapewniają wodę wymaganą przez dużą gęstość populacji zwierząt w parku. Na życzenie obiekt zapewnia pełny dzień i suchy prowiant na lunch.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anderssons at Ongava - Guided Nature Walks

Oferowane sezonowo i z zastrzeżeniem dostępnego przewodnika, spacery z przewodnikiem po rezerwacie będą dumnie prezentować obfity wachlarz życia, od niezwykłych roślin po przystosowane zwierzęta z możliwością zbliżenia się do białego nosorożca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anderssons at Ongava - Hide

Skóra Anderssona pozwala na dyskretne oglądanie wododziury obozu. Często odwiedzane przez równiny gry, w tym warthog, zebra, żyrafa i szereg antylopy, wodorodzika przyciąga również większą grę, taką jak nosorożec, a czasem nawet lwy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anderssons at Ongava - Game drives on Ongava Game Reserve

Popołudniowe/wieczorne dyski z przewodnikiem odbywają się na prywatnym rezerwacie gier Ogava. Rezerwat słynie z populacji nosorożca i lwa, a także innych gier, takich jak endemiczna czarna licowa impala.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ongava Information System and Visitor Centre

Goście mogą kontaktować się z nauką i badaniami w Anderssons, a częścią tego doświadczenia jest zanurzenie się w świat historii przyrody i nauki w nowym Centrum dla gości Ongava. Dzięki dziesiątkom dogłębnych wyświetlaczy, które zawierają informacje o geologii, zwierzętach, roślinach i ekologicznym funkcjonowaniu tego fascynującego regionu, goście są zachęcani do przemierzania przez samodzielną wystawę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Anderssons At Ongava

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania